Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Radio partyzanckie. Dowiecie się jak bronić sprzęt podczas koncertu na scenie w willi Marii.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja podpowiada m.in. jak dotrzeć do Willi Marquessa i jak ją zabezpieczyć, jak przygotować się do koncertu oraz jak chronić urządzenia przed wrogimi atakami podczas występu na scenie.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Ozdoba (Charm) Classic Mic.
  2. Odblokowanie operacji Podżegaczka.

Dotarcie do Willi Marquessa (Reach Marquessa Villa)

Operacja ta automatycznie pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu głównego zadania Radio Libertad - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Operacja ta automatycznie pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu głównego zadania Radio Libertad. Musicie spotkać się z Talią Benevidez w Obozie Maximas.

Willa Marii jest w regionie Noventarmas w Valle De Oro i możecie wybrać główne wejście na tereny posiadłości.

Zabezpieczenie Willi Marquessa (Secure Marquessa Villa)

Na terenie willi nie przebywa bardzo liczna grupa przeciwników, ale eliminowanie ich może być skomplikowane z racji na otwartą przestrzeń od bramy wejściowej do budynku posiadłości - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na terenie willi nie przebywa bardzo liczna grupa przeciwników, ale eliminowanie ich może być skomplikowane z racji na otwartą przestrzeń od bramy wejściowej do budynku posiadłości. Polecamy polegać na broni snajperskiej i/lub chować się po drodze za murkami i innymi niezniszczalnymi przeszkodami.

Nie pozwalajcie też wrogom podbiegać do rozmieszczonych w okolicy stacjonarnych działek - są one przy głównych schodach oraz na dużym górnym balkonie.

Prowadzenie działań z ukrycia jest lepszym rozwiązaniem, gdyż w przypadku wszczęcia alarmu na terenie posiadłości może pojawić się śmigłowiec - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Prowadzenie działań z ukrycia jest lepszym rozwiązaniem, gdyż w przypadku wszczęcia alarmu na terenie posiadłości może pojawić się śmigłowiec. Nie używajcie stacjonarnych działek do jego zestrzelenia, bo te przydadzą się Wam później. Lepiej jest użyć dobrej własnej broni lub aktywować supremo Volta gdy śmigłowiec podleci bliżej.

Przygotowanie sprzętu do występu (Set up the equipment for the show)

Po wygranej bitwie porozmawiajcie z Bicho, który pojawi się w posiadłości - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po wygranej bitwie porozmawiajcie z Bicho, który pojawi się w posiadłości. Nowy cel misji jest bardzo prosty - musicie dotrzeć do 3 wskazanych przez grę urządzeń i wejść z każdym z nich w interakcję.

Koncert - duża bitwa z przeciwnikami

Rozpocznie się koncert, w trakcie którego Waszym zadaniem będzie ochranianie tutejszych urządzeń - głośników (Speaker System), anteny transmisyjnej (Transmission Antena) oraz systemu oświetleniowego (Lighting Rig) - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Rozpocznie się koncert, w trakcie którego Waszym zadaniem będzie ochranianie tutejszych urządzeń - głośników (Speaker System), anteny transmisyjnej (Transmission Antena) oraz systemu oświetleniowego (Lighting Rig). Każde z tych urządzeń jest oznaczone i ma własny pasek energii, które nie może spaść do 0%.

Po rozpoczęciu walk zwracajcie szczególną uwagę na ostrzeżenia o tym, że jakieś konkretne urządzenie jest atakowane i skupiajcie się na szybkim pozbyciu się ostrzeliwujących dany sprzęt żołnierzy lub wrogich maszyn.

W przetrwaniu misji obronnej bardzo wyraźnie mogą Wam pomóc stacjonarne działka posiadłości, wśród których są wyrzutnie oraz działka maszynowe - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przetrwaniu misji obronnej bardzo wyraźnie mogą Wam pomóc stacjonarne działka posiadłości, wśród których są wyrzutnie oraz działka maszynowe. Znajdziecie je przed dużymi schodami prowadzącymi do głównego wejścia do willi oraz na szerokim balkonie, do którego możecie dotrzeć używając drabiny.

Zanim zaczniecie korzystać z działek musicie mieć świadomość tego, że mają one ograniczoną ilość amunicji i po tym jak zużyjecie amunicję dane działko stanie się nieaktywne. Nie prowadźcie więc bardzo długiego ostrzału i nie marnujcie lepszych działek na rozprawianie się z odległymi pojedynczymi przeciwnikami.

Po tym jak wyczerpiecie amunicję wszystkich 4 działek przełączcie się na jedną z dobrych własnych broni i prowadźcie walki w ogrodach przez budynkiem willi - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak wyczerpiecie amunicję wszystkich 4 działek przełączcie się na jedną z dobrych własnych broni i prowadźcie walki w ogrodach przez budynkiem willi. Powinniście tu też znaleźć skrzynkę z amunicją, ale warto z niej skorzystać dopiero gdy zapasy amunicji (w szczególności do wyrzutni i innych dobrych broni) będą u Was na wyczerpaniu.

1 - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
W trakcie rozgrywania bitwy zwracajcie uwagę nie tylko na żołnierzy kierujących się w stronę sceny, ale również na wrogie maszyny - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie rozgrywania bitwy zwracajcie uwagę nie tylko na żołnierzy kierujących się w stronę sceny, ale również na wrogie maszyny. Początkowo przeciwnicy będą korzystali "jedynie" z samochodów terenowych, ale w dalszej części walk spodziewajcie się też pojawienia w okolicy śmigłowców oraz czołgu. W przypadku czołgi ataki rozpocznijcie gdy tylko wjedzie na teren posiadłości, bo może wyrządzić duże szkody jeśli zdoła zbliżyć się do sceny i zacząć używać działa.

Do niszczenia maszyn możecie oczywiście używać stacjonarnych działek (najlepiej tych z wyrzutnią), ale sprawdzą się również własna wyrzutnia rakiet, granaty (w tym także te EMP) czy supremo Volta, które pozwoli Wam sparaliżować wrogie pojazdy.

Musicie walczyć nie do momentu pokonania wszystkich przeciwników, tylko zakończenia występu na scenie, bo dopiero wtedy pojawi się komunikat o ukończonej operacji - Far Cry 6: Radio partyzanckie (Guerrilla Radio) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie walczyć nie do momentu pokonania wszystkich przeciwników, tylko zakończenia występu na scenie, bo dopiero wtedy pojawi się komunikat o ukończonej operacji. Jeśli dobrze radziliście sobie z eliminowaniem wrogów, to jest duża szansa, że końcową częśc koncertu będziecie mogli obejrzeć w spokoju, bo przestaną pojawiać się kolejne posiłki.