Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Heavy Metal - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Heavy Metal. Dowiecie się jak niszczyć billboardy Jose Castillo.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Heavy Metal - to poboczna misja z regionu Madrugada. Poniższa solucja podpowiada m.in. jak rozpocząć zadanie oraz jakimi metodami można niszczyć billboardy reklamowe Jose Castillo.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Heavy Metal - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Czołg 1944 Petrov HS-100 "Senor Pinga" - to czołg o unikalnym malowaniu, który dodany zostanie do listy pojazdów w punktach odbioru.
  2. Złom samochodowy (Vehicle Scraps) x100.

Zniszczenie billboardów Jose Castillo (Destroy the Jose Castillo billboards)

Opisywaną misję możecie rozpocząć tuż po ukończeniu Yarańskiej opowieści Rycząca kradzież - Far Cry 6: Heavy Metal - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Opisywaną misję możecie rozpocząć tuż po ukończeniu Yarańskiej opowieści Rycząca kradzież. Musicie ponownie spotkać się z Zenią Zayas stojącą przy garażu, w którym w poprzedniej misji zaparkowaliście skradziony czołg.

Wsiądźcie do czołgu i zacznijcie jeździć asfaltowymi drogami w pobliżu miasteczka Verdera w Madrugadzie. Za każdym razem gdy zauważycie duży billboard (przykładowy na obrazku) użyjcie głównego działa czołgu żeby go zniszczyć.

Dwie dodatkowe uwagi - Far Cry 6: Heavy Metal - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dwie dodatkowe uwagi:

  1. Wasze działania spowodują zapewne, że zaczną Was atakować napotykani żołnierze. Możecie ich eliminować lub ignorować, gdyż czołg ma bardzo wytrzymały pancerz.
  2. Misja ta nie wymusza żeby billboardy zniszczyć z pomocą czołgu. Jeśli z jakiegoś powodu go stracicie (np. spadniecie nim w przepaść), to billboardów możecie też pozbywać się z pomocą innych pojazdów (zderzajcie się z nimi) czy posiadanych broni (wyrzutnia rakiet) i gadżetów (granaty).

Zniszczenie wymaganej liczby billboardów zakończy tę krótką poboczną misję.