Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Ukryte zakończenie Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 szczegółowo wyjaśnia jak i kiedy można odblokować ukryte zakończenie oraz czego ono dotyczy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie komplet informacji jak odblokować ukryte zakończenie głównego wątku fabularnego. Wyjaśniamy dokładnie kiedy można obejrzeć sekretne zakończenie, jakie ma ono wymagania i jaki jest przebieg ukrytego zakończenia.

Z oczywistych względów na stronie znajdują się duże spojlery na temat jednego z możliwych zakończeń gry. Radzimy mimo wszystko zapoznać się z opisem, bo ukryte zakończenie można łatwo przegapić.

Ukrytego zakończenia w Far Cry 6 nie ogląda się na samym początku gry - Far Cry 6: Ukryte zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ukrytego zakończenia w Far Cry 6 nie ogląda się na samym początku gry. Zamiast tego musicie spędzić z grą kilka godzin zajmując się pierwszymi głównymi misjami (operacjami) ze "startowej" wyspy Isla Santuario.

Ostatnim z zadań wprowadzenia do kampanii jest Libertad powstaje, w trakcie zaliczania którego protagoniście uda się sabotować dwa wrogie statki i opuścić Isla Santuario w towarzystwie Clary. Bohaterowie dopłyną do bazy rebeliantów - wyspy Libertad.

Rozpocznie się kolejna operacja Partyzantka, która jest swego rodzaju wprowadzeniem do głównej części kampanii - Far Cry 6: Ukryte zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Rozpocznie się kolejna operacja Partyzantka, która jest swego rodzaju wprowadzeniem do głównej części kampanii.

Na samym początku wspomnianej misji odbędzie się rozmowa bohatera z Clarą, z której dowiecie się, że partyzanci przygotowali dla protagonisty łódź jeśli rzeczywiście nie chce im pomóc i pragnie opuścić Yarę.

Po obejrzeniu cut-scenki nie zajmujcie się questem Partyzantka, tylko zajmijcie miejsce na pokładzie łodzi - Far Cry 6: Ukryte zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po obejrzeniu cut-scenki nie zajmujcie się questem Partyzantka, tylko zajmijcie miejsce na pokładzie łodzi.

Nie musicie płynąć w jakimś ustalonym kierunku - Far Cry 6: Ukryte zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Nie musicie płynąć w jakimś ustalonym kierunku. Oddalajcie się stopniowo od wyspy Libertad i czekajcie na automatyczne załączenie się sekretnego zakończenia.

Nowy filmik przerywnikowy wyjawi, że bohater wydostał się pomyślnie z Yary i że wypoczywa na plaży w tropikach - Far Cry 6: Ukryte zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Nowy filmik przerywnikowy wyjawi, że bohater wydostał się pomyślnie z Yary i że wypoczywa na plaży w tropikach. Z audycji radiowej dowiecie się o tragicznych wydarzeniach, do których doszło na wyspie, a następnie załaczą się napisy końcowe.

Ważna uwaga - Odblokowanie ukrytego zakończenia nie zresetuje Waszych postępów i nie będziecie musieli rozpoczynać od nowa całej kampanii - Far Cry 6: Ukryte zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ważna uwaga - Odblokowanie ukrytego zakończenia nie zresetuje Waszych postępów i nie będziecie musieli rozpoczynać od nowa całej kampanii. Po tym jak powrócicie do menu głównego możecie wybrać opcję kontynuowania rozgrywki. Zostaniecie przywróceni na sam początek questu Partyzantka, a więc znajdziecie się dokładnie przed momentem wybrania ukrytego zakończenia. Tym razem możecie je zignorować i zająć się spotkaniami z partyzantami w ramach rozgrywanej misji.