Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Główne zakończenie Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 informuje jak odblokować główne zakończenie kampanii oraz jaki ma ono przebieg.

Na tej stronie poradnika do Far Cry 6 znajdziecie informacje na temat podstawowego zakończenia głównego wątku fabularnego gry. Dowiecie się kiedy odblokowuje się podstawowe zakończenie oraz czy zakłada ono stoczenie walki z finałowym bossem.

Informacje wstępne

Na stronie z oczywistych względów są spojlery, choć postaraliśmy się uniknąć wyjawienia najważniejszych wydarzeń oraz okoliczności śmierci kluczowych postaci z 2 finałowych questów gry.

Far Cry 6 posiada również ukryte zakończenie, które mogliście odblokować przed awansowaniem do finału kampanii. Opisaliśmy je na osobnej stronie solucji.

Odblokowanie podstawowego zakończenia kampanii

Obejrzenie głównego zakończenia gry wiąże się z koniecznością zaliczenia wszystkich operacji z dziennika, tzn - Far Cry 6: Główne zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Obejrzenie głównego zakończenia gry wiąże się z koniecznością zaliczenia wszystkich operacji z dziennika, tzn. głównych misji. Dwa ostatnie zadania rozgrywane są w Esperanzie, czyli w regionie, na który składa się przede wszystkim stolica wyspy. Są to zadania:

  1. W jaskini lwa
  2. Bitwa o Esperanzę

Warto zaznaczyć, że przed przystąpieniem do misji W jaskini lwa (dotarcie do wielkiego posągu z powyższego obrazka) otrzymacie ostrzeżenie o tzw. punkcie bez powrotu. Oznacza to, że będziecie musieli zaliczyć obie operacje jedną po drugiej. Do momentu dokończenia głównego wątku fabularnego nie będzie chwilowo możliwe swobodne podróżowanie po świecie gry. Na szczęście po zaliczeniu głównej fabuły eksporacja i zajmowanie się pobocznymi questami oraz aktywnościami zostaną na nowo udostępnione.

W ścisłym finale gry przeniesiecie się do Esperanzy i w mieście będą odbywały się liczne walki - Far Cry 6: Główne zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

W ścisłym finale gry przeniesiecie się do Esperanzy i w mieście będą odbywały się liczne walki. Główny bohater zostanie zmuszony do przystąpienia do części z nich, aczkolwiek Waszą główną motywacją stanie się dopadnięcie Antona.

Konfrontacja z Antonem - czy w grze jest finałowy boss?

Do konfrontacji z Antonem Castillo i jego synem dochodzi w końcowej części operacji Bitwa o Esperanzę, a konkretnie po dotarciu na najwyższe piętro wieżwca Torra del Leon w Esperanzie - Far Cry 6: Główne zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do konfrontacji z Antonem Castillo i jego synem dochodzi w końcowej części operacji Bitwa o Esperanzę, a konkretnie po dotarciu na najwyższe piętro wieżwca Torra del Leon w Esperanzie.

Far Cry 6 nie posiada końcowego bossa - Far Cry 6: Główne zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 nie posiada końcowego bossa. Po odnalezieniu Antona obejrzycie po prostu kilka scenków przerywnikowych, w trakcie których rebeliantom uda się pokonać dyktatora. Główny bohater zrzeknie się przywództwa nad bojówkami partyzantów i skupi się na pożegnaniu utraconych towarzyszy.

Uwaga - Po wyświetleniu części napisów końcowych gry (credits) załącza się krótka dodatkowa scenka - Far Cry 6: Główne zakończenie - Far Cry 6 - poradnik do gry

Uwaga - Po wyświetleniu części napisów końcowych gry (credits) załącza się krótka dodatkowa scenka. Zakłada ona wysłuchanie dodatkowego dialogu i nie radzimy jej pomijać jeśli chcecie doświadczyć 100% podstawowego zakończenia gry.