Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 podpowiada jak zdobyć pierwszą wyrzutnię rakiet pomocną w niszczeniu helikopterów i czołgów.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie wskazówki jak odblokować na stałe pierwszą wyrzutnię rakiet - przygotowaliśmy propozycje zdobycia dwóch różnych wyrzutni. Posiadanie wyrzutni rakiet to istotna sprawa pod kątem ułatwienia sobie niszczenia napotykanych w świecie gry wrogich helikopterów i czołgów.

Podstawowe informacje

Wyrzutnie (Launchers) to jedna z kategorii broni w grze i dzielą się one na granatniki (Grenade Launchers) oraz wyrzutnie rakiet (Rocket Launchers) - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wyrzutnie (Launchers) to jedna z kategorii broni w grze i dzielą się one na granatniki (Grenade Launchers) oraz wyrzutnie rakiet (Rocket Launchers). Znacznie ciekawsza jest ta druga kategoria, gdyż z pomocą wyrzutni rakiet możecie skutecznie eliminować wrogie helikoptery i czołgi, które mogą być poważnym zagrożeniem dla bohatera w trakcie zaliczania niektórych misji, odbijania wrogich posterunków czy nawet swobodnej eksploracji świata gry. Powinniście w rezultacie zadbać o to żeby możliwie jak najwcześniej pozyskać pierwszą wyrzutnię i być dzięki temu przygotowanym do ewentualnych niebezpiecznych konfrontacji z wrogimi maszynami.

Wyrzutni rakiet nie można niestety odebrać przeciwnikowi, nawet jeśli natraficie na wrogiego żołnierza używającego tego typu broni - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wyrzutni rakiet nie można niestety odebrać przeciwnikowi, nawet jeśli natraficie na wrogiego żołnierza używającego tego typu broni. Jest to po prostu unikalna cecha gry Far Cry 6, która nie pozwala na odbieranie wrogom używanego przez nich sprzętu.

Wyrzutnię musicie znaleźć w skrzyni lub otrzymać za zaliczoną misję. "Zwykłe" wyrzutnie pojawiają się w losowych skrzyniach z lootem, ale bardzo prawdopodobne jest to, że nie znajdziecie żadnej w pierwszych godzinach gry. Radzimy w rezultacie zainteresować się unikalnymi wyrzutniami, które oprócz stałych statystyk pojawiają się w jednym konkretnym miejscu w świecie gry. Dwie przykładowe unikalne wyrzutnie opisaliśmy poniżej.

Wyrzutnia La Guaracha

1 - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
To wyrzutnia rangi 2, którą możecie znaleźć w miasteczku Segunda zlokalizowanym w południowej części regionu Valle De Oro - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

To wyrzutnia rangi 2, którą możecie znaleźć w miasteczku Segunda zlokalizowanym w południowej części regionu Valle De Oro.

Musicie zlokalizować na terenie miasta scenę pokazaną na powyższymobrazku. W okolicy tej powinni się kręcić przeciwnicy, ale możecie schować z broni i unikać walki z nimi.

2 - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Znajdźcie dużą skrzynię, w której składowana jest La Guaracha - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Znajdźcie dużą skrzynię, w której składowana jest La Guaracha.

Wyrzutnia Pyrotechno

3 - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Broń ta wyjątkowo nie znajduje się w kategorii wyrzutni w menu broni, tylko w zakładce o nazwie Zrób to sam (Resolver Weapons) - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Broń ta wyjątkowo nie znajduje się w kategorii wyrzutni w menu broni, tylko w zakładce o nazwie Zrób to sam (Resolver Weapons).

Unikalne jest również działanie Pyrotechno. Broń ta strzela mianowicie wybuchającymi fajerwerkami, przy czym z powodzeniem może być używana nie tylko do atakowania żołnierzy, ale również wrogich maszyn.

Pyrotechno nie odnajduje się w świecie gry jako lootu - Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Pyrotechno nie odnajduje się w świecie gry jako lootu. Zamiast tego musicie zainteresować się poboczną misją Przewaga dotyczącą kupowania unikalnych przedmiotów u Juana z Wyspy Libertad w zamian za zubożony uran (rzadki surowiec).

Po tym jak dostatecznie awansujecie (wyższa ranga bohatera) Pyrotechno pojawi się w ofercie Juana do zakupienia za 100 jednostek uranu.