Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Handlarze Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera informacje o handlarzach bronią Juana i innych kupcach. Dowiecie się jak kupować nowy sprzęt.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 zamieściliśmy informacje o broniach Juana (Juan's Weapons), handlarzach bronią Juana (Juan's Arms Dealers) oraz o innych kupcach ze świata gry. Dowiecie się jakimi walutami płaci się za towary u handlarzy oraz jak poszerzać ofertę handlarzy o nowe, wyższej jakości przedmioty.

Bronie Juana (Juan's Weapons)

1 - Far Cry 6: Handlarze - Far Cry 6 - poradnik do gry
Bronie Juana to unikalny sklep w świecie gry, w którym możecie kupować - Far Cry 6: Handlarze - Far Cry 6 - poradnik do gry

Bronie Juana to unikalny sklep w świecie gry, w którym możecie kupować:

  1. Suprema - są to plecaki gwarantujące różnego rodzaju specjalne ataki (np. ostrzał rakietowy czy impuls EMP),
  2. Bronie Zrób to sam - są to wysokiej jakości unikalne bronie, np. miotacz ognia czy kusza.

Z oferty sklepu Juana po raz pierwszy będziecie mogli skorzystać po ukończeniu wprowadzenia do kampanii i dotarcia na Wyspę Libertad. Załaczy się tam Yarańska opowieść (poboczna misja) zatytułowana Przewaga i pozostanie ona w Waszym dzienniku do momentu zakupienia wszystkich unikalnych przedmiotów oferowanych przez Juana.

Uwaga - Nie wszystkie przedmioty są od razu widoczne w ofercie Juana. Kolejne pojawią się w jego sklepie w dalszej części kampanii.

Sklep Juana jest bardzo nietypowy, bo za wystawianie przez niego przedmioty musicie płacić zubożonym uranem - Far Cry 6: Handlarze - Far Cry 6 - poradnik do gry

Sklep Juana jest bardzo nietypowy, bo za wystawianie przez niego przedmioty musicie płacić zubożonym uranem. Jest to rzadki surowiec, który możecie odnajdywać w dużych skrzyniach w wybranych wrogich bazach (m.in. w tych, w których znajdują się działka przeciwlotnicze). Badajcie dokładnie wszystkie odwiedzane wrogie lokacje - uran jest oznaczany specjalną żółta ikoną na radarze.

Handlarze bronią Juana (Juan's Arms Dealers)

Handlarze bronią Juana są najbardziej pospolitą odmianą kupców w świecie gry - Far Cry 6: Handlarze - Far Cry 6 - poradnik do gry

Handlarze bronią Juana są najbardziej pospolitą odmianą kupców w świecie gry. Możecie u nich kupować nowe bronie oraz elementy ubioru.

Isotną informacją jest to, że oferta handlarzy jest początkowo skromna i obejmuje przedmioty niskiej jakości - Far Cry 6: Handlarze - Far Cry 6 - poradnik do gry

Isotną informacją jest to, że oferta handlarzy jest początkowo skromna i obejmuje przedmioty niskiej jakości. Chcąc otrzymać szansę kupowania lepszych rzeczy musicie awansować postacią na wyższe rangi. Za każdym razem gdy osiągnięcie kolejny poziom doświadczenia oferta handalrzy zostanie rozszerzona. Informacje na temat levelowania postaci znajdziecie na stronie Rangi i XP - jak awansować?.

Handlarze z kryjówek partyzantów

2 - Far Cry 6: Handlarze - Far Cry 6 - poradnik do gry
Ostatnią kategorią handlarzy są unikalni kupcy, którzy mogą pojawiać się w głównych kryjówkach partyzantów - Far Cry 6: Handlarze - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ostatnią kategorią handlarzy są unikalni kupcy, którzy mogą pojawiać się w głównych kryjówkach partyzantów. Najważniejsze jest w tym przypadku to żeby zamówić przy Biurku budowlanym:

  1. Garnizon partyzantów (Guerrilla Garrison) - umożliwi on kupowanie nowych broni.
  2. Koszary Bandidos (Bandidos Barracks) - umożliwią one kupowanie nowych elementów ubioru.
Wydanie surowców na postawienie garnizonu i koszar zagwarantuje Wam możliwość kupowania sprzętu, przy czym podobnie jak w przypadku handlarzy bronią początkowo będą to przedmioty o niskich rangach - Far Cry 6: Handlarze - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wydanie surowców na postawienie garnizonu i koszar zagwarantuje Wam możliwość kupowania sprzętu, przy czym podobnie jak w przypadku handlarzy bronią początkowo będą to przedmioty o niskich rangach. Chcąc uzyskać możliwość kupowania lepszych rzeczy musicie opłacić awans obu tych konstrukcji na wyższy poziom. Postarajcie się docelowo osiągnąć maksymalny 3 poziom garnizonu i koszar.