Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Wybór w sprawie McKay'a - czy jest ważny? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 opisuje ważny wybór w sprawie Seana McKaya z operacji Deportacja – dowiecie się o dostępnych opcjach zachowania.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie odpowiedź czy ważny wybór w sprawie Seana McKay'a z głównej operacji zatytułowanej Deportacja ma wpływ na dalszy przebieg rozgrywki. Zamieściliśmy też informacje na temat dostępnych wariantów oraz okoliczności podjęcia decyzji odnośnie losów McKay'a.

Informacje wstępne

W grze nie znajdziecie żadnych innych ważnych wyborów poza opisanym poniżej. Decyzja w sprawie McKay'a jest jedyną do podjęcia w trakcie zaliczania questów głównego wątku fabularnego (nie licząc odblokowania sekretnego zakończenia.

Dla przypomnienia Sean McKay to jeden z antagonistów i współpracowników Antona Castillo - Far Cry 6: Wybór w sprawie McKaya - czy jest ważny? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dla przypomnienia Sean McKay to jeden z antagonistów i współpracowników Antona Castillo. Będziecie chcieli pokrzyżować jego plany podczas rozgrywania operacji w regionie El Este.

Gra przez długi czas nie pozwoli Wam osobiście spotkać się z McKay'em. Zamiast tego będzie on mógł pojawić się np. w cut-scence z udziałem innych antagonistów, czy na ekranie umożliwiając odbycie z nim wideorozmowy.

Konfrontacja z McKay'em i ważny wybór

1 - Far Cry 6: Wybór w sprawie McKaya - czy jest ważny? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Okazja do doścignięcia Seana pojawia się dopiero podczas zaliczania operacji Deportacja, czyli ostatniej głównej misji z regionu El Este - Far Cry 6: Wybór w sprawie McKaya - czy jest ważny? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Okazja do doścignięcia Seana pojawia się dopiero podczas zaliczania operacji Deportacja, czyli ostatniej głównej misji z regionu El Este. W końcowej części tej misji sterowana postać zinfiltruje statek z uciekającym McKay'em na pokładzie. Do konfrontacji z nim będzie mogło dojść na mostku kapitańskim.

W trakcie konfrontacji z McKayem dowiecie się, że dogadał się z Juanem i że oferuje rebeliantom mnóstwo gotówki w zamian za utrzymanie jego wpływów na Yarze - Far Cry 6: Wybór w sprawie McKaya - czy jest ważny? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie konfrontacji z McKay'em dowiecie się, że dogadał się z Juanem i że oferuje rebeliantom mnóstwo gotówki w zamian za utrzymanie jego wpływów na Yarze. Juan będzie naciskał żeby zgodzić się na tę ugodę.

Po zakończonej rozmowie pojawi się ważny wybór, który nie jest sygnalizowany w żaden sposób przez grę - Far Cry 6: Wybór w sprawie McKaya - czy jest ważny? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po zakończonej rozmowie pojawi się ważny wybór, który nie jest sygnalizowany w żaden sposób przez grę. Macie 2 główne warianty zachowania:

  1. Pozostawienie McKay'a w spokoju i opuszczenie statku - Obróćcie się i wejdźcie w interakcję z włazem pozwalającym wyjść z mostka kapitańskiego.
  2. Odrzucenie propozycji współpracy i zamordowanie McKay'a - Do zabicia mężczyzny możecie użyć dowolnej broni palnej.
Podjęta decyzja nie wpłynie na dalszy przebieg fabuły głównego wątku fabularnego - Far Cry 6: Wybór w sprawie McKaya - czy jest ważny? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Podjęta decyzja nie wpłynie na dalszy przebieg fabuły głównego wątku fabularnego. Zmienia się minimalnie początkowo reakcja Yeleny, ale niezależnie od tego jak się zachowaliście linii fabularna Legend i ugrupowania La Moral zostanie zakończona sukcesem. Obie te grupy przyłączą się do Libertad w staraniach o pozbycie się dyktatora.

Wybór w sprawie McKay'a wpływa natomiast na rodzaj otrzymanych nagród:

  1. Jeśli dogadaliście się z McKay'em, to otrzymacie 5000 Pesos. Nie jest to gigantyczna suma i możecie tyle uzbierać dzięki różnym aktywnościom.
  2. Jeśli zamordowaliście McKay'a, to będziecie mogli pozyskać unikalny przedmiot na nadgarstek.