Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum A to ci niespodzianka - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie A to ci niespodzianka! – wyłączenie kamer i alarmów ze sterowni ochrony.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie A to ci niespodzianka! (Didn't See That Coming!). Jego założeniem jest użycie sterowni ochrony, żeby wyłączyć wszystkie kamery i alarmy. Poniżej opisaliśmy przykładową lokację, w której można zdobyć trofeum.

Przykładowa lokacja do zdobycia osiągnięcia - Valle Prehistorico

1 - Far Cry 6: Trofeum A to ci niespodzianka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Osiągnięcia tego nie zdobywa się w jednej odgórnie narzuconej lokacji - Far Cry 6: Trofeum A to ci niespodzianka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Osiągnięcia tego nie zdobywa się w jednej odgórnie narzuconej lokacji. Może to być dowolna wroga baza, w której znajduje się sterownia ochrony (Security Control Center).

W przykładzie z powyższego obrazka bazą FND ze sterownią ochrony jest Valle Prehistorico - to region El Este na mapie świata.

Jeśli odbiliście już lokację z naszego przykładu, to odwiedzajcie inne bazy FND z dalszych regionów mapy. Postarajcie się przeszukać każdą bazę żeby zlokalizować potencjalnie zamknięte przejście do sterowni ochrony.

Skorzystanie ze sterowni ochrony

Po dotarciu na miejsce nie niszczcie kamer i nie wyłączajcie alarmów - Far Cry 6: Trofeum A to ci niespodzianka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce nie niszczcie kamer i nie wyłączajcie alarmów. Wykonajcie rekonesans i zacznijcie skradać się, eliminując napotykanych pojedynczych żołnierzy z ukrycia lub ich omijając.

Waszym celem jest wrogi oficer - musicie go zabić i zabrać należącą do niego kartę dostępu.

W przypadku zawalenia skradania się możecie spauzować grę i zrestartować przeprawę w bazie FND.

Musicie dostać się do jaskiń zlokalizowanych pod bazą i możecie tego dokonać np - Far Cry 6: Trofeum A to ci niespodzianka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie dostać się do jaskiń zlokalizowanych pod bazą i możecie tego dokonać np. używając zestawu wspinaczkowego przy dużej dziurze i opuszczając się po linie na dół.

W jaskiniach znajdziecie drzwi prowadzące do pomieszczenia ochrony i trzeba użyć na nich zdobytej niedawno karty dostępu - Far Cry 6: Trofeum A to ci niespodzianka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W jaskiniach znajdziecie drzwi prowadzące do pomieszczenia ochrony i trzeba użyć na nich zdobytej niedawno karty dostępu.

Znajdźcie skrzynkę sterowni ochrony - Far Cry 6: Trofeum A to ci niespodzianka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Znajdźcie skrzynkę sterowni ochrony. Wejście w interakcję z nią wyłączy wszystkie lokalne systemy ochrony i nagrodzone zostanie trofeum.