Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Łuk i kusza - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 podpowiada jak zdobyć pierwszy łuk oraz kuszę – to dobre bronie do eliminowania wrogów z ukrycia.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 możecie znaleźć informacje jak zdobyć przykładowy łuk oraz kuszę. Obie te kategorie broni mogą okazać się pomocne w sytuacji gdy planujecie eliminowanie wrogów podczas skradania się.

Przykładowy łuk Bullseye Bow

W Far Cry 6 dostępnych jest kilka różnych łuków i są wśród nich łuki będące zwykłymi broniami (do zakupienia u wybranych handlarzy lub do odnalezienia jako losowy loot) oraz unikalnymi broniami - Far Cry 6: Łuk i kusza - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W Far Cry 6 dostępnych jest kilka różnych łuków i są wśród nich łuki będące zwykłymi broniami (do zakupienia u wybranych handlarzy lub do odnalezienia jako losowy loot) oraz unikalnymi broniami.

Jednym z unikalnych łuków jest Bullseye Bow. Na poszukiwania tego łuku musicie wyruszyć do zaznaczonej na powyższym obrazku małej wrogiej lokacji z południowo-zachodniej części Sierra Perdida z regionu El Este.

1 - Far Cry 6: Łuk i kusza - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Łuk będzie w dużej skrzyni w jednej z klatek - Far Cry 6: Łuk i kusza - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Łuk będzie w dużej skrzyni w jednej z klatek. Jego główne unikalne cechy to zadawanie większych obrażeń przeciwnikom znajdującym się poniżej bohatera (atakujcie wrogów z wysokich półek, dachów, punktów obserwacyjnych itp.) oraz szybsze naładowywanie suprema dzięki trafianiu w głowy przeciwników.

Przykładowa kusza La Clavadora

Kuszę możecie zakupić od Juana i ma to miejsce w ramach Yarańskiej opowieści Przewaga - Far Cry 6: Łuk i kusza - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kuszę możecie zakupić od Juana i ma to miejsce w ramach Yarańskiej opowieści Przewaga. Główny sklep Juana znajduje się na wyspie Libertad i za przedmioty z oferty Juana musicie płacić zubożonym uranem (rzadkim surowcem odnajdywanym we wrogich bazach).

Kuszę kupuije się za 100 jednostek uranu - Far Cry 6: Łuk i kusza - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kuszę kupuije się za 100 jednostek uranu. Jest ona jedną z wystawionych na sprzedaż tzw. broni Zrób to sam (Resolver Weapons).