Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Angel De La Muerte z zamordowania El Doctora w placówce BioVida w Valle De Oro.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Angel De La Muerte - to finałowa misja Maximas Matanzas z regionu Valle De Oro. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak zinfiltrować placówkę BioVida, jak wydostać się z obszaru z trucizną, jak dopaść i zamordować El Doctora oraz jak przetrwać finałowe walki z udziałem rebeliantów z Maximas Matanzas.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Trofeum Voz del Pueblo.

Odnalezienie Paolo niedaleko placówki BioVida (Find Paolo near the BioVida facility)

Do opisywanej ostatniej operacji dla regionu Valle De Oro możecie przystąpić od razu po ukończeniu głównej misji Chirurgiczna ewakuacja - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do opisywanej ostatniej operacji dla regionu Valle De Oro możecie przystąpić od razu po ukończeniu głównej misji Chirurgiczna ewakuacja.

Musicie wyruszyć w stronę lokacji BioVida Facilities. Paolo odnajdziecie na wzgórzu z powyższego obrazka, które sąsiaduje z wrogą bazą. Możecie zaliczyć wspinaczkę (w okolicy są interaktywne punkty do używania zestawu wspinaczkowego) lub pomóc sobie np. wingsuitem.

Infiltracja placówki BioVida (Infiltrate the BioVida facility)

Placówka BioVida jest rozległą lokacją i w rezultacie dobrze jest wykonać jej zwiad np - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Placówka BioVida jest rozległą lokacją i w rezultacie dobrze jest wykonać jej zwiad np. z okolic wzgórza, na którym spotkaliście się z Paolo. Tradycyjnie dlatego typu sytuacji postarajcie się otagować widocznych wrogów, kamery i alarmy.

Po wkroczeniu na teren wrogiej lokacji możecie skradać się i sabotować systemy ochrony lub przystępować do normalnych walk, choć w tym przypadku jest ryzyko znalezienia się pod zmasowanym ostrzałem.

Wejście do głównego budynku 13 jest zamknięte i zamiast zajmowania się odnalezieniem karty dostępu udajcie się w stronę tylnego budynku - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wejście do głównego budynku 13 jest zamknięte i zamiast zajmowania się odnalezieniem karty dostępu udajcie się w stronę tylnego budynku.

Wejdźcie do tylnego budynku 12 i skorzystajcie ze schodów, dzięki którym dotrzeci na pokazany na obrazku niższy dach. Wyruszcie tu w stronę drabiny prowadzącej na dach budynku 13.

Po znalezieniu się na najwyższym dachu zlokalizujcie zamknięte wejście - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po znalezieniu się na najwyższym dachu zlokalizujcie zamknięte wejście. Na szczęście wystarczy zniszczyć kłódkę i będziecie mogli wejść do środka.

W trakcie eksploracji budynku 13 nie musicie dysponować żadnymi kartami dostępu - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie eksploracji budynku 13 nie musicie dysponować żadnymi kartami dostępu. Zamiast tego wystarczy korzystać z czerwonych terminali podobnych do tego z obrazka. Mogą one odblokowywać dalsze przejścia.

Niewielkie problemy może też Wam sprawiać przeprawa przemieszczania laboratoryjne - pamiętajcie w tym przypadku o możliwości rozbijania szklanych ścian.

Jakakolwiek eksploracja nowo odkrywanych pomieszczeń jest opcjonalna (próby zagadywania do pacjentów, dokumenty itp - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Jakakolwiek eksploracja nowo odkrywanych pomieszczeń jest opcjonalna (próby zagadywania do pacjentów, dokumenty itp.). Właściwy cel podróży jest w piwnicy budynku i prowadzi tam tylko jedna główna ścieżka.

Docelowo musicie dotrzeć do jednej z cel w podziemiach, w której oprócz jednego z pacjentów spotkacie El Doctora. Nie próbujcie go już teraz zabijać, bo stoi za pancerną szybą.

Ucieczka z komnaty z trucizną (Escape the poison chamber)

Do działania możecie przystąpić od razu po napotkaniu El Doctora lub dopiero po tym jak zakończy swoje przemówienie, przy czym w tym drugim przypadku będziecie mieli mniej czasu na reakcję - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do działania możecie przystąpić od razu po napotkaniu El Doctora lub dopiero po tym jak zakończy swoje przemówienie, przy czym w tym drugim przypadku będziecie mieli mniej czasu na reakcję. Do celi wpuszczony zostanie trujący gaz i Wasza postać zacznie powoli tracić punkty zdrowia. Zanim to nastąpi warto sprawdzić posiadany sprzęt i w miarę możliwości zwiększyć swoją odporność na trujące opary, choć nie jest to obowiązkowe.

W celu wydostania się z celi musicie zniszczyć właz w podłodze, dzięki któremu zeskoczycie do szybu wentylacyjnego pod podłogą.

Szyby wentylacyjne są małym labiryntem, gdyż nie wszystkie spośród dostępnych odnóg prowadzą do wyjścia - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Szyby wentylacyjne są małym labiryntem, gdyż nie wszystkie spośród dostępnych odnóg prowadzą do wyjścia. Niszczcie po drodze kratki wentylacyjne i wybierajcie następujące odnogi przy kolejnych rozwidleniach:

  1. prawa odnoga i zniszczenie kratki na wprost,
  2. prawa odnoga,
  3. prawa odnoga i zniszczenie kratki na wprost,
Jeśli poprawnie wybieraliście odnogi, to dotrzecie do pokazanej na obrazku górnej kratki, z pomocą której możecie wydostać się z szybów - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Jeśli poprawnie wybieraliście odnogi, to dotrzecie do pokazanej na obrazku górnej kratki, z pomocą której możecie wydostać się z szybów.

Zamordowanie El Doctora (Assassinate El Doctor)

Nie zatrzymujcie się, bo bohater w dalszym ciągu może powoli tracić punkty zdrowia (pamiętajcie o opcji manualnego leczenia) - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Nie zatrzymujcie się, bo bohater w dalszym ciągu może powoli tracić punkty zdrowia (pamiętajcie o opcji manualnego leczenia).

Podążajcie liniową ścieżką, wybierając ponownie schody do piwnicy. Napotykane początkowo halucynacje możecie ignorować. Niszczeniem "klonów" El Doctora zajmujcie się tylko jeśli blokują przejście dalej.

1 - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
El Doctor przebywa na samym końcu liniowej ścieżki i będzie wśród klonów - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

El Doctor przebywa na samym końcu liniowej ścieżki i będzie wśród klonów. Ostrzelajcie po prostu wszystkie widoczne postacie. Jedną z nich będzie poszukiwany przeciwnik, którego uda się Wam w ten sposób zabić.

Zabezpieczenie okolicy dla Juana (Secure the area so Juan can land)

Wyjdźcie z budynku i skierujcie się w stronę lądowiska placówki BioVida, przy którym rozegrają się główne walki tego questu - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wyjdźcie z budynku i skierujcie się w stronę lądowiska placówki BioVida, przy którym rozegrają się główne walki tego questu.

W pokonywaniu przeciwników będą mogli Wam pomagać sojusznicy. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że gra może wymusić "wskrzeszenie" jakiegoś poległego sojusznika jeśli będzie to ważna osoba (np. Paolo w przykładzie z powyższego obrazka).

Bitwa oferuje dość dużą swobodę w wyborze technik eliminowania przeciwników, przy czym generalnie powinniście skupiać się na obserwowaniu wskazań radaru i unikaniu prowadzenia walk na otwartej przestrzeni - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Bitwa oferuje dość dużą swobodę w wyborze technik eliminowania przeciwników, przy czym generalnie powinniście skupiać się na obserwowaniu wskazań radaru i unikaniu prowadzenia walk na otwartej przestrzeni.

Do walk może dołączyć co najmniej jeden wrogi śmigłowiec i także i tu są dostępne różne warianty zachowania - możecie ostrzelać maszynę z broni z amunicją wybuchową, użyć wyrzutni, dotrzeć do któregoś z okolicznych stacjonarnych działek czy odpalić supremo Volta gdy helikopter bliżej podleci.

Musicie walczyć do momentu rozprawienia się ze wszystkimi przeciwnikami z okolic lotniska, także z posiłkami, które mogą dotrzeć w to miejsce w dalszej fazie walk - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie walczyć do momentu rozprawienia się ze wszystkimi przeciwnikami z okolic lotniska, także z posiłkami, które mogą dotrzeć w to miejsce w dalszej fazie walk. Dopiero wtedy gra wyświetli cut-scenkę z wylądowania śmigłowca pilotowanego przez Juana, który zabierze na pokład wszystkich rebeliantów.

Załączą się nowe filmiki przerywnikowe i zakończycie linię fabularną regionu Valle De Oro oraz ugrupowania Maximas Matanzas - Far Cry 6: Angel De La Muerte - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Załączą się nowe filmiki przerywnikowe i zakończycie linię fabularną regionu Valle De Oro oraz ugrupowania Maximas Matanzas.

Jeśli jeszcze nie zaliczyliście wszystkich operacji regionów Madrugada i El Este, to powinniście na nich skupić swoją uwagę. W przeciwnym razie zacznijcie zajmować się końcowymi operacjami regionu Esperanza.