Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Kombinezon do szybowania/Wingsuit - jak odblokować? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 informuje jak odblokować kombinezon do szybowania (Wingsuit) oraz jak korzystać ze spadochronu.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować kombiezon do szybowania (Wingsuit) oraz spadochron. Oba te gadżety są bardzo pomocne do korzystania z opcji latania oraz wykonywania bezpiecznych skoków z dużych wysokości.

Spadochron jest przedmiotem, który odblokujecie jako pierwszy i będzie to miało miejsce w ramach zaliczania wprowadzenia do kampanii - Far Cry 6: Kombinezon do szybowania/Wingsuit - jak odblokować? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Spadochron jest przedmiotem, który odblokujecie jako pierwszy i będzie to miało miejsce w ramach zaliczania wprowadzenia do kampanii. Otrzymacie go w zadaniu Rób lub giń. Spadochron nie aktywuje się automatycznie - musicie wcisnąć Kółko/B w locie. Jest to świetny gadżet jeśli chcecie zeskoczyć np. z wieży, punktu widokowego czy dachu większego budynku bez ryzyka, że zginiecie w wyniku zderzenia się z ziemią. Możecie też szybować i sterować spadochronem żeby ustalić precyzyjnie miejsce do lądowania.

Kombinezon do szybowania (Wingsuit) jest ciekawszym gadżetem od spadochronu, ale niestety nie otrzymacie go w wyniku postępów w fabule - Far Cry 6: Kombinezon do szybowania/Wingsuit - jak odblokować? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kombinezon do szybowania (Wingsuit) jest ciekawszym gadżetem od spadochronu, ale niestety nie otrzymacie go w wyniku postępów w fabule.

Musicie w dalszej części kampanii odwiedzić jeden z dużych obozów rebeliantów, tzn. tych, w których załącza się kamera TPP. Jedną z unikalnych lokacji w każdym obozie jest biurko budowlane, w którym można zamawiać projekty budynków do postawienia. Wybierzcie Sieć kryjówek (Hideout Network) z listy projektów. Zakupienie tego projektu jest równoznaczne z odblokowaniem kombinezonu Wingsuit.

Od tego momentu możecie aktywować kombinezon do szybowania wciskając w trakcie lotu lewą gałkę analogową (L3) - Far Cry 6: Kombinezon do szybowania/Wingsuit - jak odblokować? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Od tego momentu możecie aktywować kombinezon do szybowania wciskając w trakcie lotu lewą gałkę analogową (L3). Pozwala on znacznie dłużej utrzymywać się w powietrzu oraz szybować na większe odległości od spadochronu. Pamiętajcie jednak o rozwinięciu spadochronu przed zderzeniem się z ziemią żeby uniknąć śmierci.

Gra po wejściu w posiadanie kombinezonu do szybowania odblokuje również opcję zrzutów z samolotu (Air Drop), która będzie pojawiała się podczas przeglądania mapy i wybierania punktów szybkiej podróży - Far Cry 6: Kombinezon do szybowania/Wingsuit - jak odblokować? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Gra po wejściu w posiadanie kombinezonu do szybowania odblokuje również opcję zrzutów z samolotu (Air Drop), która będzie pojawiała się podczas przeglądania mapy i wybierania punktów szybkiej podróży. Możecie dzięki niej łatwiej rozpocząć od razu w powietrzu bez konieczności szukania wysokich punktów do odbicia się czy bez pomagania sobie użyciem samolotu lub helikoptera.