Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Zguba i znalazca. Dowiecie się gdzie znaleźć Paolo i jak dotrzeć do doktora Matiasa.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Zguba i znalazca (Lost and Found) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak zinfiltrować lotnisko w Noventarmas, gdzie znaleźć Paolo, a także jak dotrzeć po otruciu do kliniki doktora Matiasa.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Interwencja.

Spotkanie się z Bicho (Meet Bicho)

Zadaniem tym możecie zająć się po ukończeniu operacji Słowa jak kule - Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadaniem tym możecie zająć się po ukończeniu operacji Słowa jak kule. Na potrzeby rozpoczęcia z misji musicie spotkać się z Bicho w pobliżu lotniska w podregionie Noventarmas. Odszukajcie konkretnie lokację Pillbox Panic z powyższego obrazka - to mały budynek na wzgórzu na zachód od lotniska.

Uratowanie Paolo (Rescue Paolo)

Wyruszcie w stronę międzynarodowego lotniska (Noventarmas International Airport) - Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wyruszcie w stronę międzynarodowego lotniska (Noventarmas International Airport).

Dobrym pomysłem będzie wykonanie zwiadu lotniska z bezpiecznej odległości. Postarajcie się zidentyfikować przeciwników, kamery oraz alarmy - niektóre z odnalezionych urządzeń możecie spróbować zniszczyć strzałami z dużej odległości.

Na potrzeby zaliczenia misji trzeba zinfiltrować główny terminal - możecie skradać się i omijać wrogów, bądź też eliminować ich w bezpośrednich starciach (nie spowoduje to żadnego zagrożenia zawalenia zadania) - Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na potrzeby zaliczenia misji trzeba zinfiltrować główny terminal - możecie skradać się i omijać wrogów, bądź też eliminować ich w bezpośrednich starciach (nie spowoduje to żadnego zagrożenia zawalenia zadania).

Postarajcie się zlokalizować i zabić wrogiego oficera, bo będzie miał kartę dostępu do loży dla VIP-ów (Airport VIP Lounge Keycard).

Karty dostępu musicie użyć na zamkniętych drzwiach loży (Lounge) wewnątrz terminalu - pokazuje je dołączony obrazek - Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Karty dostępu musicie użyć na zamkniętych drzwiach loży (Lounge) wewnątrz terminalu - pokazuje je dołączony obrazek. W środku zamiast odnalezienia Paolo spotkacie Bembe i musicie z nim porozmawiać.

Od Bembe dowiecie się, że Paolo zabrano do jednego z okolicznych ośrodków wypoczynkowych (Resort) - ich lokalizacje dodane zostaną na mapie świata - Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Od Bembe dowiecie się, że Paolo zabrano do jednego z okolicznych ośrodków wypoczynkowych (Resort) - ich lokalizacje dodane zostaną na mapie świata.

Lokacje z mapy możecie badać w dowolnej kolejności. Przejście się po terenie ośrodka (obszar zaznaczony żółtym prostokątem na radarze) pozwoli ustalić, czy Paolo przebywa w danym miejscu. Napotykanych przeciwników nie musicie eliminować, choć mogą oni oczywiście mniej lub bardziej przeskadzać w zbadaniu okolicy.

W naszym przypadku Paolo znajdował się w środkowej lokacji spośród tych oznaczonych na mapie (La Ballenada Resort), a konkretnie był więziony w jednym z pomieszczeń na parterze kompleksu budynków - Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W naszym przypadku Paolo znajdował się w środkowej lokacji spośród tych oznaczonych na mapie (La Ballenada Resort), a konkretnie był więziony w jednym z pomieszczeń na parterze kompleksu budynków.

Powrót do doktora Matiasa

Bohater zostanie otruty przez doktora Reyesa i będziecie musieli dotrzeć do zaprzyjaźnionego Matiasa - Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Bohater zostanie otruty przez doktora Reyesa i będziecie musieli dotrzeć do zaprzyjaźnionego Matiasa. Udajcie się na parking przed ośrodkiem wypoczynkowym, na którym powinien stać zaparkowany pojazd. W trakcie przejażdżki unikajcie zderzania się z innymi pojazdami oraz elementami otoczenia. Kolejne halucynacje możecie ignorować.

Po dotarciu do celu podróży wysiądźcie z auta i udajcie się do frontowych drzwi kliniki, w której przebywa doktor Matias - Far Cry 6: Zguba i znalazca (Lost and Found) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu do celu podróży wysiądźcie z auta i udajcie się do frontowych drzwi kliniki, w której przebywa doktor Matias. Wejście do środka załączy nowy filmik przerywnikowy.