Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Pierwsza miłość (The First Love) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Pierwsza miłość. Dowiecie się jak poprawnie przejść przez pole minowe.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Pierwsza miłość (The First Love) - to poboczna misja z regionu El Este. Poniższa solucja podpowiada m.in. jak unikać aktywowania pułapek oraz eksplodowania min, a także jak doprowadzić do rozmowy z Migueliną.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Owoce miłości.
  2. Ozdoba (Charm) Heart.

Odblokowanie misji

Z rozpoczęciem tego zadania musicie zaczekać, aż w obozie partyzantów Patriotas Peak w El Este pojawi się znacznik Yarańskiej opowieści - Far Cry 6: Pierwsza miłość (The First Love) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z rozpoczęciem tego zadania musicie zaczekać, aż w obozie partyzantów Patriotas Peak w El Este pojawi się znacznik Yarańskiej opowieści. Doprowadzi on Was do Lorenzo Cancesco, który jest zleceniodawcą misji.

Spotkanie się z Migueliną (Meet Miguelina)

Musicie dotrzeć do wskazanego miejsca pobytu Migueliny, ale nie śpieszcie się z eksploracją tej lokacji, bo jest tu mnóstwo pułapek i bardzo łatwo można doprowadzić do znalezienia się na skraju śmierci lub zgonu bohatera - Far Cry 6: Pierwsza miłość (The First Love) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie dotrzeć do wskazanego miejsca pobytu Migueliny, ale nie śpieszcie się z eksploracją tej lokacji, bo jest tu mnóstwo pułapek i bardzo łatwo można doprowadzić do znalezienia się na skraju śmierci lub zgonu bohatera.

Pułapki pojawiają się w dwóch głównych odmianach. Pierwsza z nich to pułapki z linką - możecie je omijać lub podchodzić do nich i przytrzymywać przycisk interakcji żeby je rozbroić.

Druga odmiana to miny zbliżeniowe, które automatycznie eksplodują gdy się do nich za bardzo zbliżycie - Far Cry 6: Pierwsza miłość (The First Love) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Druga odmiana to miny zbliżeniowe, które automatycznie eksplodują gdy się do nich za bardzo zbliżycie. W tym przypadku najlepiej jest używać broni palnej i detonować je z bezpiecznej odległości.

Kierujcie się w stronę chatki otoczonej przez pole minowe, ale po drodze starajcie się neutralizować jak najwięcej pułapek, gdyż ułatwi to Wam drugą część misji - Far Cry 6: Pierwsza miłość (The First Love) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kierujcie się w stronę chatki otoczonej przez "pole minowe", ale po drodze starajcie się neutralizować jak najwięcej pułapek, gdyż ułatwi to Wam drugą część misji. Idąc zbyt szybko wiele pułapek możecie też przegapić, bo mogą one być ukryte w płytkiej wodzie lub w zaroślach. Na szczęście są one w stanie generować dźwięki i jest to pewna podpowiedź odnośnie ich przybliżonej lokalizacji.

Do chatki nie możecie wejść frontowymi drzwiami, tak więc skierujcie się na jej tyły i uważajcie na kolejne sprytnie rozmieszczone pułapki. Musicie dotrzeć do pokazanej na obrazku dziury i skorzystać z drabiny.

Po krótkiej cut-scence Miguelina rzuci się do ucieczki - Far Cry 6: Pierwsza miłość (The First Love) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po krótkiej cut-scence Miguelina rzuci się do ucieczki. Nie śpieszcie się z dogonieniem jej, bo nadal musicie uważać na pułapki i pierwszą z nich możecie zauważyć tuż po wybiegnięciu z chatki. Podążajcie za Migueliną spokojniejszym krokiem (będzie biegała po okolicy) i neutralizujcie kolejne napotykane pułapki.

Miguelina powinna zakończyć docelowo ucieczkę i powrócić do swojej chatki - Far Cry 6: Pierwsza miłość (The First Love) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Miguelina powinna zakończyć docelowo ucieczkę i powrócić do swojej chatki. Udajcie się tam i zaczekajcie chwilę na pojawienie się opcji interakcji po to żeby porozmawiać z kobietą i powiedzieć jej, że przysłał Was Lorenzo z listem z przeprosinami.