Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum Brody Szczękowski - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie Brody Szczękowski – zlikwidowanie rekina wybuchem.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie Brody Szczękowski (Jawson Brody). Polega ono na zamordowaniu rekina wybuchem. Można tego dokonać na różne sposoby i poniżej zamieściliśmy przykładową metodę jak łatwo doprowadzić do zlikwidowania rekina w eksplozji.

Na potrzeby opisanej przez nas techniki eliminacji rekina polecamy zaopatrzyć się w czołg - Far Cry 6: Trofeum Brody Szczękowski - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na potrzeby opisanej przez nas techniki eliminacji rekina polecamy zaopatrzyć się w czołg. Przykładowe sposoby na wejście w posiadanie takiej maszyny opisaliśmy na stronie Czołg - jak ukraść?. Dla przypomnienia możecie ukraść odnaleziony nieużywany czołg lub sabotować i przejąć jeżdżący po okolicy czołg.

Czołgiem wyruszcie w stronę dowolnej plaży na mapie świata sąsiadującej z oceanem - Far Cry 6: Trofeum Brody Szczękowski - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Czołgiem wyruszcie w stronę dowolnej plaży na mapie świata sąsiadującej z oceanem. Zaparkujcie czołg na plaży i wysiądźcie z maszyny.

Wyjmijcie smartfona i zacznijcie używać jego aparatu do "skanowania" wody. Powinniści docelowo zauważyć jakiegoś rekina i zostanie on oznaczony (otagowany).

Powróćcie do kabiny czołgu i zacznijcie używać jego głównego działa do oddawania strzałów w stronę rekina - Far Cry 6: Trofeum Brody Szczękowski - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Powróćcie do kabiny czołgu i zacznijcie używać jego głównego działa do oddawania strzałów w stronę rekina. Jedno z trafień powinno doprowadzić do jego zlikwidowania i od razu odblokowane zostanie trofeum.