Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Równowaga finansowa. Dowiecie się gdzie znaleźć klucz Bembe oraz sejf w hotelu.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Równowaga finansowa (Balance the Books) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja podpowiada m.in. gdzie znaleźć rosyjskich bliźniaków oraz klucz Bembe, a także jak dostać się do sejfu w hotelu na mokradłach i jak otworzyć sejf.

Spotkanie się z Bembe (Meet Bembe)

Rozegraniem tej misji możecie zająć się po ukończeniu operacji Poznas Maximas Matanzas - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Rozegraniem tej misji możecie zająć się po ukończeniu operacji Poznas Maximas Matanzas. Odwiedźcie Obóz Maximas (kryjówkę partyzantów) i porozmawiajcie w nim z Paolo.

Na spotkanie z Bembe Alvarezem musicie wyruszyć do miasteczka Segunda w regionie Valle De Oro. Musicie wejść do kościoła w centralnej części miasta żeby załączyć scenkę przerywnikową ze spotkania.

Dotarcie do opuszczonego hotelu (Reach the abandoned hotel)

Opuszczony hotel (El Tigre Dormido Hotel) zlokalizowany jest na półwyspie na zachód od Segundy - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Opuszczony hotel (El Tigre Dormido Hotel) zlokalizowany jest na półwyspie na zachód od Segundy. W trakcie podróży w to miejsce otrzymacie na telefon zdjęcie poszukiwanych rosyjskich bliźniaków.

Odnalezienie klucza Bembe (Find Bembe's key)

Po dotarciu do hotelu będziecie musieli rozprawić się z przebywającą w nim grupą żołnierzy - tradycyjnie możecie wybierać pomiędzy skradaniem się i bezpośrednimi starciami - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu do hotelu będziecie musieli rozprawić się z przebywającą w nim grupą żołnierzy - tradycyjnie możecie wybierać pomiędzy skradaniem się i bezpośrednimi starciami. Uważajcie na wrogów mogących rozpylać truciznę zabijając ich z dużej odległości.

Podczas walk nie atakujcie stojącego w miejscu Dmitriego - nieuzbrojonego mężczyznę. To jeden z bliźniaków i musicie porozmawiać z nim po zakończonych walkach.

Wskoczcie do basenu, w którym składowana jest ogromna liczba zwłok - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wskoczcie do basenu, w którym składowana jest ogromna liczba zwłok. Jedno z ciał to brat-bliźniak Dmitriego. Przesukajcie zwłoki żeby pozyskać klucz Bembe (Bembe's Key).

Dotarcie do hotelu Villa Judia (Head to Villa Judia Hotel)

Hotel Villa Judia znajduje się na mokradłach na północny-zachód od miejsca pozyskania klucza Bembe - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Hotel Villa Judia znajduje się na mokradłach na północny-zachód od miejsca pozyskania klucza Bembe.

Po zbliżeniu się do hotelu odkryjecie, że na jego terenie przebywa całkiem pokaźna grupa wrogich żołnierzy - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po zbliżeniu się do hotelu odkryjecie, że na jego terenie przebywa całkiem pokaźna grupa wrogich żołnierzy. Dobrze byłoby zająć się wyeliminowaniem większości lub wszystkich z nich zanim zajmiecie się opisanym poniżej drugim celem misji.

Radzimy rozpocząć od wykonania rekonesansu (np. z dachu jednej z chatek) i następnie po kolei pozbywać się wrogów z pomocą broni z tłumikiem (jako pierwszych zabijajcie snajperów). Wszczęcie alarmu może doprowadzić do zjawienia się posiłków i może być wśród nich wrogi helikopter. Na terenu byłego hotelu jest też klatka z drapieżnikiem, którego możecie wypuścić żeby "pomógł" w pokonaniu wrogów.

Odnalezienie i otwarcie sejfu (Find and open the safe)

1 - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Po walkach rozejrzyjcie się na spokojnie po okolicy - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po walkach rozejrzyjcie się na spokojnie po okolicy. Zainteresujcie się większą chatką z obrazka 1. Wewnątrz tej chatki możecie znaleźć klucz do restauracji (Restaurant Key).

Wyruszcie teraz do pokazanego na obrazku przekrzywionego budynku kompleksu hotelowego, którego znaczna część znajduje się pod wodą - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wyruszcie teraz do pokazanego na obrazku przekrzywionego budynku kompleksu hotelowego, którego znaczna część znajduje się pod wodą.

Wskoczcie do wody i zanurkujcie - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wskoczcie do wody i zanurkujcie. Musicie wpłynąć do wnętrza krzywego budynku. Znajdziecie tu drzwi, na których możecie użyć zdobytego wcześniej klucza.

Po odblokowaniu dostępu do nowego pomieszczenia znajdziecie sejf i możecie go od razu otworzyć - Far Cry 6: Równowaga finansowa (Balance the Books) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po odblokowaniu dostępu do nowego pomieszczenia znajdziecie sejf i możecie go od razu otworzyć. Zabierzcie z niego czarną księgę (Black Book).

Powróćcie do głównej części hotelu Villa Judia. W okolicy pojawił się w międzyczasie Bembe i musicie spotkać się z nim żeby przekazać mu znalezisko z sejfu.