Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Więzy krwi (Blood Ties) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Więzy krwi. Dowiecie się jak poprawnie zabezpieczyć teren placu budowy w Remvirze.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Więzy krwi (Blood Ties) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Nasza solucja wyjaśnia m.in. gdzie znajduje się wieża ciśnień, jak skutecznie wyeliminować wrogów z placu budowy w Remvirze, jak ukraść lub zniszczyć czołg, a także gdzie znaleźć Alejandro Montero.

Spotkanie się z Espadą przy wieży ciśnień w Revmirze (Meet Espada at the Revmira water tower)

Misja ta automatycznie rozpoczyna się po ukończeniu operacji Napoleon El Pequeno - Far Cry 6: Więzy krwi (Blood Ties) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Misja ta automatycznie rozpoczyna się po ukończeniu operacji Napoleon El Pequeno. Jest to druga misja, w ramach której będziecie ściśle współpracować z Camilą "La Espada" Montero.

Tym razem musicie dotrzeć do wieży ciśnień w lokacji Revmira. Otrzymacie zdjęcie tej lokacji, ale odnalezienie jej nie jest żadnym problemem. Skorzystajcie z kolejnych drabin żeby dotrzeć na jej szczyt i załączyć cut-scenkę.

Zabezpieczenie placu budowy w Revmirze (Secure the Revmira construction site)

Opisywany cel misji zakłada pozbycie się wszystkich przeciwników z okolicy i zdecydowanie lepszym pomysłem jest działanie z ukrycia - Far Cry 6: Więzy krwi (Blood Ties) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Opisywany cel misji zakłada pozbycie się wszystkich przeciwników z okolicy i zdecydowanie lepszym pomysłem jest działanie z ukrycia. Wynika to z dwóch rzeczy. Po pierwsze w okolicy jest kilku snajperów i znacznie łatwiej jest pozbyć się ich z ukrycia, bez ryzyka znalezienia się na ich celowniku. Odnajdujcie ich po wiązkach laserów, choć możecie też wykonać wstępny rekonesans z wieży ciśnień.

Drugi problem to obecność czołgu na placu budowy - Far Cry 6: Więzy krwi (Blood Ties) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Drugi problem to obecność czołgu na placu budowy. Jest on domyślnie nieużywany, ale jeśli dojdzie do zaalarmowania przeciwników, to jeden z nich może wskoczyć do czołgu i zacząć jeździć nim po okolicy. Jeżeli doszło do takiego scenariusza, to pomóżcie sobie ładunkami wybuchowymi / wyrzutnią żeby zniszczyć czołg, bądź też ładunkami EMP żeby go sabotować i przejąć.

Jeśli udało się Wam podkraść do czołgu, to dobrym pomysłem jest przejęcie kontroli nad nim (właz na dachu) - Far Cry 6: Więzy krwi (Blood Ties) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Jeśli udało się Wam podkraść do czołgu, to dobrym pomysłem jest przejęcie kontroli nad nim (właz na dachu). Nie musicie wtedy martwić się o wszczęcie alarmu, tylko możecie na spokojnie eliminować okolicznych wrogów z użyciem broni pokładowych (główne działo czołgu oraz działko maszynowe).

Przeszukajcie cały teren placu budowy jeśli gra nie chce zaktualizować celu misji, bo w okolicy mogą przebywać przeciwnicy, których nie było widać z wieży ciśnień.

Wejście z Espadą do laboratorium (Enter the lab with Espada)

Po tym jak otrzymacie nowe wytyczne wyruszcie w stronę głównego budynku na placu budowy, przy którym powinna się również pojawić Camila - Far Cry 6: Więzy krwi (Blood Ties) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak otrzymacie nowe wytyczne wyruszcie w stronę głównego budynku na placu budowy, przy którym powinna się również pojawić Camila. Skierujcie się do środka i przejdźcie do pomieszczenia, w którym załączy się filmik przerywnikowy ze spotkania z Alejandro Montero. Misja po chwili zakończy się.