Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Knuckleball - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Knuckleball. Dowiecie się jak przeprowadzić zasadzkę na specjalny konwój.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Knuckleball - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak przygotować się do zasadzki na specjalny konwój, jak przeprowadzić atak na żołnierzy z konwoju oraz jak ochraniać specjalny ładunek.

Nagrody za ukończenie misji

  1. 1000 Pesos.

Przygotowanie zasadzki na specjalny konwój (Ambush the special convoy)

To jedna z nowych głównych misji odblokowywanych po ukończeniu operacji Nowa rewolucja - Far Cry 6: Knuckleball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedna z nowych głównych misji odblokowywanych po ukończeniu operacji Nowa rewolucja. Na potrzeby rozpoczęcia opisywanego zadania musicie spotkać się z Jonron w kryjówce rebeliantów w miasteczku Concepcion w El Este.

Misja ta składa się z dwóch części:

  1. Powinniście najpierw odwiedzić okoliczne gospodarstwa (punkty 1-3 na naszej mapie) po to żeby nakłonić mieszkające tam rodziny do wsparcia rebeliantów w ataku na specjalny konwój.
  2. Atak na konwój nastąpi obok przełęczy Schaub Pass (punkt 4 na naszej mapie).

Uwaga - Poruszający się żółty punkt to specjalny konwój i do momentu nawiązania kontaktu z farmerami powinniście go unikać.

W przypadku każdej z 3 farm wystarczy złożyć na niej wizytę i porozmawiać z jednym z NPC-ów po to żeby pomyślnie zrekrutować mieszkającą tam rodzinę - Far Cry 6: Knuckleball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przypadku każdej z 3 farm wystarczy złożyć na niej wizytę i porozmawiać z jednym z NPC-ów po to żeby pomyślnie zrekrutować mieszkającą tam rodzinę.

Konwój teoretycznie możecie spróbować zaatakować gdy jeździ on po okolicy, ale byłoby to bardzo ryzykowne, bo w jego skład wchodzi czołg - Far Cry 6: Knuckleball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Konwój teoretycznie możecie spróbować zaatakować gdy jeździ on po okolicy, ale byłoby to bardzo ryzykowne, bo w jego skład wchodzi czołg. Jeśli mimo wszystko chcecie spróbować, to co najmniej zaopatrzcie się w brykę z dobrą bronią ofensywną (a jeszcze lepiej we własny czołg).

Lepszym pomysłem jest zaczekanie, aż specjalny konwój dotrze do przełęczy - Far Cry 6: Knuckleball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Lepszym pomysłem jest zaczekanie, aż specjalny konwój dotrze do przełęczy. Rebelianci automatycznie zrzucą wielkie głazy na drogę i rozpoczną się walki z żołnierzami z konwoju.

Ochranianie specjalnego ładunku (Defend the special cargo)

Ładunek, który musicie ochraniać, to duża skrzynia transportowana na pace ciężarówki - Far Cry 6: Knuckleball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ładunek, który musicie ochraniać, to duża skrzynia transportowana na pace ciężarówki. Unikajcie używania w pobliżu niej materiałów wybuchowych.

Co do samej bitwy, najpoważniejszym zagrożeniem jest czołg i powinniście użyć granatu EMP lub suprema Volta po to żeby tymczasowo sabotować. Pozwoli to Wam też przejąć kontrolę nad czołgiem, ale pamiętajcie o tym żeby nie celować z działa czołgu w okolice ładunku z ciężarówki.

Musicie prowadzić do walki do momentu pozbycia się wszystkich żołnierzy z konwoju - Far Cry 6: Knuckleball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie prowadzić do walki do momentu pozbycia się wszystkich żołnierzy z konwoju. Nie przejmujcie się, jeśli któryś z sojuszników padnie na ziemię w trakcie walk, bo nie doprowadzi to do zawalenia misji. Po prostu kontynuujcie do walki do wyświetlenia komunikatu o zaliczeniu operacji.