Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Wybór płci bohatera - czy istotny? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 informuje kiedy można wybrać płeć bohatera oraz czy wybór płci wpływa na przebieg rozgrywki.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie wyjaśnienie kiedy można dokonać wyboru płci głównego bohatera. Oprócz tego informujemy czy płeć postaci ma wpływ na przebieg rozgrywki (questy, dialogi, romanse itp.).

1 - Far Cry 6: Wybór płci bohatera - czy istotny? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Ustalenie płci głównego bohatera to pierwsza czynność do wykonania po rozpoczęciu nowej gry - Far Cry 6: Wybór płci bohatera - czy istotny? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ustalenie płci głównego bohatera to pierwsza czynność do wykonania po rozpoczęciu nowej gry. Po tym jak rozpoczniecie pierwszą główną misję La Noche De La Muerte załączy się rozmowa z Litą, w trakcie której będziecie mogli spojrzeć na dokument poboru do wojska.

Możecie przełączać się pomiędzy dwoma dokumentami (używajcie lewego i prawego kierunku na krzyżaku). Dani Rojas (protagonista Far Cry 6) może być kobietą lub mężczyzną. Oba warianty płci bohatera są kanoniczne.

Uwaga - Płci bohatera nie można później zmienić na podobnych zasadach do Assassin's Creed Valhalla. Jedynym rozwiązaniem będzie rozpoczęcie całej kampanii od zera.

Wybór płci bohatera nie ma żadnego wpływu na przebieg rozgrywki - Far Cry 6: Wybór płci bohatera - czy istotny? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wybór płci bohatera nie ma żadnego wpływu na przebieg rozgrywki. W grze Far Cry 6 nie znajdziecie questów, romansów czy unikalnych opcji dialogowych, które byłyby zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzny lub wyłącznie dla kobiety. W obu przypadkach możecie wykonywać te same czynności i brać udział w tych samych rozmowach i zadaniach. Nie zmienia się też poziom trudności walk - obie płcie tak samo dobrze mogą radzić sobie w bezpośrednich konfrontacjach i w działaniach w ukryciu.

Wybrana przez Was postać nie jest typem milczącego protagonisty, tylko wielokrotnie odzywa się w trakcie gry przemawiając głosem kobiety lub mężczyzny. Dani-mężczyzna lub Dani-kobieta pojawiają się też w cut-scenkach oraz w menu ustawiania elementów wyposażenia.