Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Sekrety i znajdźki - wprowadzenie Far Cry 6 poradnik, solucja

Niniejszy poradnik do gry Far Cry 6 opisuje wszystkie sekrety tej produkcji. Dzięki niemu zdobędziecie wszystkie skarby, znajdźki oraz ukryte elementy. Skorzystanie z naszego poradnika ułatwi Wam odnalezienie wszystkich sekretów w krótkim czasie i bez zbędnych problemów. Dowiecie się nie tylko gdzie znajdują się skarby i znajdźki, ale również jak do nich dotrzeć oraz jakie wymagania trzeba spełniać, aby zdobyć dany sekret.

Zaczęliśmy od unikalnych broni. Podzieliliśmy je ze względu na ich rodzaj. Dzięki temu znajdziecie dokładną lokalizację wszystkich unikalnych: karabinów, karabinów wyborowych, strzelb, pistoletów, pistoletów samopowtarzalnych, pistoletów maszynowych, lekkich karabinów maszynkowych, łuków i wyrzutni. Oprócz samej lokalizacji broni dowiecie się również jakie posiada modyfikacje, dzięki czemu od razu będziecie wiedzieli do czego może się Wam przydać.

Opisaliśmy lokalizację wszystkich mityczne zwierząt, walkę z nimi oraz nagrody, które otrzymacie za ich pokonanie. Musicie pokonać je wszystkie, aby zdobyć specjalną zbroję - zwierzęcy zestaw.

Sporą cześć poradnika zajmują wyprawy po skarb. Podzieliliśmy je ze względu na regiony świata. Znajdziecie tam opis wszystkich wypraw, które można wykonać w grze. Dzięki nim zdobędziecie nowe bronie, sekrety czy przedmioty.

Największą część naszego poradnika zajmują lokalizacje wszystkich znajdziek dostępnych w grze. Opisaliśmy karty z kryptogramem, dzięki temu bez problemu odkryjecie wszystkie 30 kart, które doprowadzą Was do nowych przedmiotów. Następnie zajęliśmy się ukrytymi opowieściami, których w grze jest, aż 143. Wszystkie znajdziecie w naszym poradniku, wraz z dokładną lokalizacją i screenami, które ukazują okoliczne tereny, abyście nie mieli problemu z odnalezieniem sekretu. Dodatkowo zajęliśmy się również kogutami i piosenkami z pendrive'ów, aby nic na pewno Wam nie umknęło.

Ostatecznie dotrzecie do celów wojskowych. Te podzieliśmy na bazy FND i działka przeciwlotnicze, a następnie na poszczególne regiony. Dzięki temu możecie sprawdzić dokładną lokalizację wszystkich celów wojskowych dostępnych w grze, a dodatkowo dowiedzieć się jakie nagrody otrzymacie za zdobycie takiego terenu.

Poradnik do sekretów dostępnych w grze Far Cry 6 zawiera:

  1. wszystkie unikalne bronie,
  2. lokalizację mitycznych zwierząt,
  3. opis wszystkich wypraw po skarb,
  4. lokalizacje kart z kryptogramem,
  5. wszystkie 143 ukryte opowieści,
  6. wszystkie koguty,
  7. lokalizację piosenek z pendrive'ów,
  8. opis celów wojskowych i ich lokalizacje.