Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Działa przeciwlotnicze - jak niszczyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera porady jak niszczyć działa przeciwlotnicze (AA) po to żeby swobodnie latać nad mapą.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 zamieściliśmy szereg porad jak niszczyć wrogie działa przeciwlotnicze (Anti-Aircraft Site). Jest to istotna informacja, gdyż domyślnie aktywne działa AA uniemożliwiają bezpieczne latanie nad wyspą.

Podstawowe informacje o działach AA

Działa przeciwlotnicze (AA Cannons) są jednym z poważniejszych utrudnień w świecie gry - Far Cry 6: Działa przeciwlotnicze - jak niszczyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Działa przeciwlotnicze (AA Cannons) są jednym z poważniejszych utrudnień w świecie gry. Nie możecie bezpiecznie latać w zasięgu aktywnego działa, gdyż sterowany przez Was helikopter lub samolot może zostać dość szybko zestrzelony.

Musicie zajmować się na bieżąco odkrywaniem i zabezpieczaniem lokacji z działami przeciwlotniczymi (Anti-Aircaft Sites) - Far Cry 6: Działa przeciwlotnicze - jak niszczyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie zajmować się na bieżąco odkrywaniem i zabezpieczaniem lokacji z działami przeciwlotniczymi (Anti-Aircaft Sites). Możecie je odnajdywać dzięki normalnej eksploracji świata gry lub np. dowiadywać się o ich lokalizacji od napotykanych przyjaźnie nastawionych rebeliantów (ikony wykrzykników).

Po umieszczeniu kursora na lokacji z działem na mapie świata możecie podejrzeć jego zasięg.

Jak niszczyć działa przeciwlotnicze?

Lokacje z działami przeciwlotniczymi są w większości przypadków małymi bazami wojskowymi - Far Cry 6: Działa przeciwlotnicze - jak niszczyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Lokacje z działami przeciwlotniczymi są w większości przypadków małymi bazami wojskowymi.

Waszym zadaniem jest zlokalizowanie i zniszczenie działka - przykładowe pokazuje obrazek. Nie musicie eliminować wszystkich przeciwników z wrogiej lokacji i po pozbyciu się działa AA możecie od razu rzucić się do ucieczki.

Najlepszy sposób na szybkie niszczenie dział przeciwlotniczych to Supremo Exterminador, do którego dostęp uzyskacie podczas zaliczania operacji Rób lub giń w początkowej fazie kampanii - Far Cry 6: Działa przeciwlotnicze - jak niszczyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Najlepszy sposób na szybkie niszczenie dział przeciwlotniczych to Supremo Exterminador, do którego dostęp uzyskacie podczas zaliczania operacji Rób lub giń w początkowej fazie kampanii. Wystarczy ustawić się kilkanaście metrów przed działem, zwrócić się w jego stronę i aktywować plecak żeby wykonać ostrzał rakietowy.

Alternatywnie możecie polegać na granatach, wyrzutni rakiet lub dowolnych materiałach wybuchowych. Możecie też np. podjechać do lokacji z działem AA jednym z posiadanych czołgów i skorzystać z jego głównego działa.

Starajcie się na bieżąco niszczyć wszystkie nowo odkrywane działa AA, gdyż zneutralizowanie ich może Wam ułatwić zaliczanie niektórych misji zakładających korzystanie z maszyn latających.