Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Skradzione ostrogi (Spur of the Moment) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Skradzione ostrogi. Dowiecie się jak wydostać się z bunkra z wrogimi kogutami.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Skradzione ostrogi (Spur of the Moment) - to poboczna misja z regionu Madrugada. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie znaleźć Ramona, jak pozyskiwać ostrogi, jak rozprawiać się z kogutami oraz jak pomyślnie uciec z bunkra.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Na miękko.

Odblokowanie misji

Odblokowaniem tego pobocznego zadania możecie zająć się po tym jak po raz pierwszy dotrzecie na Farmę Montero, która jest kryjówką partyzantów w regionie Madrugada - Far Cry 6: Skradzione ostrogi (Spur of the Moment) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Odblokowaniem tego pobocznego zadania możecie zająć się po tym jak po raz pierwszy dotrzecie na Farmę Montero, która jest kryjówką partyzantów w regionie Madrugada. Ma to miejsce w ramach zaliczania operacji Poznajcie państwa Monteros.

Na terenie obozu zainteresujcie się areną, na której organizowane są walki kogutów. Obok niej stok Elvis Carballo i musicie z nim porozmawiać na temat odzyskania ostróg Gordito.

Ukradzenie Ramonowi ulubionych ostróg Elvisa (Steal back Elvis's favorite spurs from Ramon)

1 - Far Cry 6: Skradzione ostrogi (Spur of the Moment) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Po dotarciu we wskazane miejsce musicie zająć się zlokalizowaniem pokazanego na obrazku wejścia do tunelu - Far Cry 6: Skradzione ostrogi (Spur of the Moment) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu we wskazane miejsce musicie zająć się zlokalizowaniem pokazanego na obrazku wejścia do tunelu. W trakcie badania tunelu zbadajcie boczną odnogę, którą rozpoznacie po czerwonej lampie. Znajdziecie tam martwego Ramona, a przy nim kartę do bunkra (Bunker Keyacard).

Użycjie karty na metalowych drzwiach żeby rozpocząć eksplorację podziemnej placówki - Far Cry 6: Skradzione ostrogi (Spur of the Moment) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Użycjie karty na metalowych drzwiach żeby rozpocząć eksplorację podziemnej placówki. Trasa przeprawy przez bunkier jest liniowa i początkowych pomieszczeń nie musicie dokładnie badać. Po dotarciu do jaskiń przejdźcie do ostatniej pieczary, w której musicie zabić koguta (uwaga - będzie ponadprzeciętnie wytrzymały na ostrzał) oraz zabrać ostrogi (Gordito's Spurs).

Ucieczka z bunkra Ramona (Escape Ramon's bunker)

W bunkrze zaczną pojawiać się inne koguty - Far Cry 6: Skradzione ostrogi (Spur of the Moment) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W bunkrze zaczną pojawiać się inne koguty. Są one niestety bardzo wytrzymałe i mogą zadawać dość spore obrażenia w walce w zwarciu (dodatkowo uniemożliwiając ruch jeśli wskoczą na bohatera i zaczną go dziobać).

Skupcie się na powrocie na powierzchnię i w trakcie ucieczki atakujcie tylko te koguty, które staną Wam na drodze. Nie próbujcie zabijać ich wszystkich, bo na miejsce pokonanych pojawią się kolejne.

Zwrócenie ostróg Elvisowi (Return the spurs to Elvis)

Cel misji zaktualizuje się po tym jak opuścicie bunkier, przy czym spodziewajcie się tego, że koguty nadal mogą ścigać protagonistę i w rezultacie warto skupić się na szybkim zdobyciu jakiegoś środka transportu - Far Cry 6: Skradzione ostrogi (Spur of the Moment) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Cel misji zaktualizuje się po tym jak opuścicie bunkier, przy czym spodziewajcie się tego, że koguty nadal mogą ścigać protagonistę i w rezultacie warto skupić się na szybkim zdobyciu jakiegoś środka transportu.

Powróćcie do Elvisa w obozie na Farmie Montero. Będziecie mogli po chwili zacząć kolejne zadanie powiązane z kogutami (zaczekajcie na ponowne pojawienie się fioletowej ikony nad głową rozmówcy) - Na miękko.