Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Next-gen patch - czy jest darmowy? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera informacje o tym, czy next-gen patch jest płatny i czy można zaktualizować grę do sprzętu nowszej generacji za darmo.

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje na temat next-gen patch. Dowiecie się czy trzeba za niego zapłacić, czy dostaniecie aktualizację gry za darmo.

PS5 i Xbox Series X

Wersje na konsole starej i nowej generacji sprzedawane są w podobnych cenach. Jeśli zakupicie wersje na PS4/Xbox One będziecie mogli za darmo zaktualizować grę do konsoli nowej generacji. Upgrade na konsolach Sony i MS jes darmowy dla wszystkich edycji. Dodatkowo w sklepach cyfrowych gra sprzedawana jest z informacją o obu platformach np. PS4/PS5. Nie ma, więc opcji zakupienia jedynie wersji na nowe konsole, chyba że stawiacie na pudełkową wersję gry.

HD Texture Pack

HD Texture Pack to darmowy zestaw tekstur w wyższej rozdzielczości, którym możecie zainteresować się pod kątem poprawienia jakości grafiki w grze - Far Cry 6: Next-gen patch - czy jest darmowy? - Far Cry 6 - poradnik do gry

HD Texture Pack to darmowy zestaw tekstur w wyższej rozdzielczości, którym możecie zainteresować się pod kątem poprawienia jakości grafiki w grze. Po zainstalowaniu zestawu tekstur HD powierzchnie obiektów, ścian, podłoża i innych elementów otoczenia będą wydawały się ostrzejsze i zawierały więcej szczegółów.

HD Texture Pack dostępny jest dla:

  1. wersji na konsolę PS5,
  2. wersji na konsole Xbox Series S i Xbox Series X,
  3. wersji na PC - w tym przypadku wymagane jest posiadanie co najmniej 11GB pamięci karty graficznej (VRAM)

Zestaw tekstur lepszej jakości nie jest dostępny na konsolach poprzedniej generacji, tzn. PS4, PS4 Pro, Xbox One i Xbox One X. Na tych sprzętach można grać jedynie z teksturami standardowej jakości.

Więcej o HD Texture Pack dowiecie się na osobnej stronie naszego poradnika.