Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Latarka - czy jest dostępna? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 odpowiada na pytanie czy możliwe jest korzystanie z latarki w grze do rozświetlania ciemnych lokacji.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie odpowiedź na pytanie czy można korzystać z latarki na potrzeby rozświetlania słabo oświetlonych lokacji. Podpowiadamy też czy można zwiększyć ogólną jasność w grze.

W trakcie przechodzenia gry Far Cry 6 możecie zostać zmuszani do eksploracji wielu ciemnych, słabo oświetlonych lokacji, np - Far Cry 6: Latarka - czy jest dostępna? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie przechodzenia gry Far Cry 6 możecie zostać zmuszani do eksploracji wielu ciemnych, słabo oświetlonych lokacji, np. jaskiń czy ruin. Wasze pole widzenia może też być ograniczone podczas podróżowania po świecie gry nocną porą.

Niestety autorzy gry nie przewidzieli możliwości swobodnego używania latarki. Jest ona w grze, aczkolwiek załącza się samoczynnie w wybranych lokacjach, np. po wkroczeniu do kanałów czy do jaskini, w której jest wyjątkowo ciemno. W pozostałych słabo oświetlonych lokacjach musicie być zdani sami na siebie.

Rozwiązania problemu zbyt ciemnej grafiki po zapadnięciu zmroku możecie poszukać w menu opcji - Far Cry 6: Latarka - czy jest dostępna? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Rozwiązania problemu zbyt ciemnej grafiki po zapadnięciu zmroku możecie poszukać w menu opcji. Są tam ustawienia poziomu jasności oraz wyregulowania działania technologii HDR. Możecie sprawdzić różne ustawienia i poszukać bardziej optymalnego dla siebie.