Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Chicharron - Amigo Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 zawiera opis Amigo-Peta Chicharron. Dowiecie się jak odblokować koguta oraz jakie posiada unikalne cechy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie najważniejsze informacje na temat peta-Amigo Chicharron. Wyjaśniamy kiedy kogut może zacząć podróżować z główną postacią, a także jakie unikalne cechy wyróżniają Chicharrona na tle innych petów.

Odblokowanie koguta jako peta

Chicharron to imię bojowego koguta, którego po raz pierwszy możecie spotkać w trakcie zaliczania zadań w regionie El Este - Far Cry 6: Chicharron - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Chicharron to imię bojowego koguta, którego po raz pierwszy możecie spotkać w trakcie zaliczania zadań w regionie El Este. Po ukończeniu głównej operacji Poznaj Legendy w El Este w obozie Patriotas Peak będziecie mogli znaleźć interaktywną notatkę odblokowującą Yarańską opowieść Najlepszy wróg człowieka.

W ramach rozgrywania questu Najlepszy wróg człowieka musicie spotkać się z Reinaldo Alvarezem - Far Cry 6: Chicharron - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

W ramach rozgrywania questu Najlepszy wróg człowieka musicie spotkać się z Reinaldo Alvarezem. Po dotarciu na miejsce załączy się cut-scenka, w której oprócz mężczyzny po raz pierwszy pojawi się kogut Chicharron.

Dalsza część tej samej misji zakłada spotkanie się z Chicharronem w jednej z wrogich lokacji i ochranianie koguta przed psami w trakcie rozgrywanych walk.

Po ukończeniu zadania Najlepszy wróg człowieka automatycznie odblokujecie drugą Yarańską opowieść powiązaną z Chicharronem - Porządek dziobania - Far Cry 6: Chicharron - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po ukończeniu zadania Najlepszy wróg człowieka automatycznie odblokujecie drugą Yarańską opowieść powiązaną z Chicharronem - Porządek dziobania. Najważniejsza część tego questu zakłada ponowne pomaganie kogutowi, tym razem gdy będzie on zajęty niszczeniem akt wojskowych w jednej z wrogich placówek.

Zaliczenie misji Porządek dziobania automatycznie odblokuje finałową powiązaną z Chicharronem - Skrzydłowy - Far Cry 6: Chicharron - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zaliczenie misji Porządek dziobania automatycznie odblokuje finałową powiązaną z Chicharronem - Skrzydłowy. Po raz ostatni musicie ochraniać Chicharrona w trakcie misji, tym razem gdy będzie zajęty niszczeniem pomnika.

Zaliczenie wszystkich wymienionych wyżej pobocznych zadań sprawi, że Chicharron stanie się Waszym Amigo - petem - Far Cry 6: Chicharron - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zaliczenie wszystkich wymienionych wyżej pobocznych zadań sprawi, że Chicharron stanie się Waszym Amigo - petem.

Wspólne podróżowanie z Amigo Chicharron

1 - Far Cry 6: Chicharron - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry
Chicharron to amigo bojowy, tak więc idealnie sprawdza się do atakowania przeciwników - Far Cry 6: Chicharron - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Chicharron to amigo bojowy, tak więc idealnie sprawdza się do atakowania przeciwników. Kogut w przeciwieństwie do krokodyla Guapo bardziej zwraca na siebie uwagę wrogów, aczkolwiek jest w stanie "katapultować się" w ich stronę. Jego zaletą jest też możliwość wpadania w szał bojowy, w którym jest w stanie poczynić większe zniszczenia.

Unikalne zdolności Chicharrona to:

  1. Przekoks (Roid Rage) - Wyzwanie wymusza żeby Chicharron zabił 12 przeciwników. Zdolność pozwala Chicharronowi wyprowadzać szybsze ataki zadające podwójne obrażenia gdy ma mniej niż 70% punktów zdrowia.
  2. Ptaszyszko (Angrier Bird) - Wyzwanie wymusza żeby Chicharron zabił 24 przeciwników będąc w trybie Przekoks (Roid Rage Mode) - musi mieć mniej niż 70% energii życiowej. Zdolność pozwala kogutowi przewracać atakowanych przeciwników.
  3. Kurze łapki (Chicken Feet) - Wyzwanie wymusza żeby przewrócić 50 przeciwników atakiem Ptaszysko - musicie mieć odblokowaną zdolność Ptaszysko. Dzięki aktywnej zdolności zwiększają się szanse Chicharrona na pomyślne unikanie ataków przeciwników, ale bonus ten działa tylko gdy jest w trybie Przekoks.