Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Rosnąć w siłę (Packing Heat) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Rosnąć w siłę. Dowiecie się jak poprawnie ukraść i dostarczyć ciężarówkę z amunicją.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Rosnąć w siłę (Packing Heat) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Nasza solucja informuje m.in. gdzie znajduje się ciężarówka z amunicją, jak doprowadzić do kradzieży ciężarówki i jak pomyślnie dostarczyć pojazd do Philly'ego.

Kradzież ciężarówki z amunicją dla Philly'ego (Steal the ammo truck for Philly)

Do operacji tej możecie przystąpić po ukończeniu głównego zadania Drugi syn - Far Cry 6: Rosnąć w siłę (Packing Heat) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do operacji tej możecie przystąpić po ukończeniu głównego zadania Drugi syn. Musicie powróćić do obozu rebeliantów na Farmie Montero żeby spotkać się z Phillym Barzagą. Zgódźcie się pomóc mu w pozyskaniu zapasów amunicji.

W przeciwieństwie do zadania Drugi syn tym razem otrzymacie namiary na konkretną lokację, w której znajduje się ciężarówka z amunicją nadająca się do wykradzenia - jest to Ocaso Marina.

Po dotarciu na miejsce skupcie się na wyeliminowaniu wszystkich wrogów z okolicy - Far Cry 6: Rosnąć w siłę (Packing Heat) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce skupcie się na wyeliminowaniu wszystkich wrogów z okolicy. Dobrym pomysłem jest wykonanie zwiadu i ciche zabijanie przeciwników strzałami z broni z tłumikiem ze wzgórza. Możecie też uwolnić dzikie zwierzę z klatki.

Jeśli zamierzacie przystąpić do bardziej bezpośrednich starć, to unikajcie używania ładunków wybuchowych, które mogłyby uszkodzić lub zniszczyć ciężarówkę. Nie ustawiajcie się też podczas walk zbyt blisko ciężarówki, zwłaszcza że jeden z wrogów dysponuje wyrzutnią rakiet.

Dostarczenie ciężarówki Philly'emu (Deliver the truck to Philly)

Zajmijcie po walkach miejsce na pokładzie ciężarówki - Far Cry 6: Rosnąć w siłę (Packing Heat) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zajmijcie po walkach miejsce na pokładzie ciężarówki. Będziecie musieli dostarczyć ją do Philly'ego w dobrym stanie i to dlatego ważne było wcześniejsze zabezpieczenie mariny.

Opuśćcie wrogą lokację i w trakcie przejazdu unikajcie zderzania się z dużymi przeszkodami (rozbicie szlabanu czy małych płotków nie powinno odbić się negatywnie na pasku uszkodzeń) oraz potrącania / alarmowania przeciwników żeby nie rozpocząć niechcianego pościgu. Zaparkowanie pojazdu w oznaczonym miejscu zakończy tę krótką misję.