Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: K-9000 (DLC) - Amigo Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 zawiera opis Amigo-Peta K-9000. Dowiecie się jak odblokować cybernetycznego psa z DLC oraz jakie posiada unikalne cechy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie najważniejsze informacje na temat peta-Amigo K-9000 będącego jednym z DLC do gry. Wyjaśniamy kiedy cybernetyczny pies może zacząć podróżować z główną postacią, a także jakie unikalne cechy wyróżniają K-9000 na tle innych petów.

Odblokowanie cyber psa jako peta

K-9000 to cybernetyczny pies pochodzący z gry Far Cry 3 Blood Dragon - Far Cry 6: K-9000 (DLC) - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

K-9000 to cybernetyczny pies pochodzący z gry Far Cry 3 Blood Dragon. Nie możecie niestety z nim podróżować jeśli posiadacie standardową wersję gry Far Cry 6.

W celu odblokowania K-9000 musicie być posiadaczami przepustki sezonowej do Far Cry 6. Wchodzi ona w skład edycji Gold oraz Ultimate gry, a także może zostać oddzielnie zakupiona dla wersji standardowej.

Cybernetyczny pies zostanie automatycznie odblokowany razem z inną dodatkową zawartością season passa po ukończeniu całego wprowadzenia do kampanii, tzn. operacji Partyzantka.

Wspólne podróżowanie z Amigo K-9000

1 - Far Cry 6: K-9000 (DLC) - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry
K-9000 to amigo skradania się, przy czym jest on znacznie bardziej wytrzymałym petem od Chorizo czy Boom Booma - Far Cry 6: K-9000 (DLC) - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

K-9000 to amigo skradania się, przy czym jest on znacznie bardziej wytrzymałym petem od Chorizo czy Boom Booma. Cybernetyczny pies cechuje się zwiększoną wytrzymałością na obrażenia od pocisków oraz całkowitą odpornością na truciznę. Z peta warto więc korzystać do atakowania wrogów oraz w tych lokacjach, w których ma się do czynienia z trującymi czerwonymi oparami.

Unikalne zdolności K-9000 to:

  1. Wzmocnienie (Enhance) - Wyzwanie wymusza żeby K-9000 otrzymał 100 punktów obrażeń od przeciwników - wysyłajcie go do atakowania wrogów nawet gdy nie jest to bezpieczne. Dzięki zdolności K-9000 jest w stanie tagować wieżyczki, kamery ochrony, pułapki i alarmy - wszystko to może pomagać w cichym zajmowaniu wrogich lokacji.
  2. Wzmocnienie!!! (Enhance!!!) - Wyzwanie wymusza żeby K-9000 oznaczył 24 różne systemy ochrony - pozwalajcie mu wykonywać zwiad we wrogich lokacjach zamiast od razu używać smartfona. Zdolność pozwala K-9000 na zadawanie więcej obrażeń przeciwnikom, którzy zostali wcześniej otagowani.
  3. Protokół likwidacji (Termination Protocol) - Wyzwanie wymusza żeby K-9000 pokonał 50 oznaczonych przeciwników. Zdolność pozwala K-9000 zainicjować potężną eksplozję w momencie gdy utraci cały pasek zdrowia - celowo wysyłajcie go do atakowania grup przeciwników żeby mógł im zadawać duże obrażenia dzięki autodestrukcji.