Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Aport (Fetch Quest) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Aport. Dowiecie się jak zrekrutować jamnika Chorizo do roli peta (Amigos).

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Aport (Fetch Quest) - to poboczna misja z regionu Madrugada. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. jak odblokować zadanie i jak doprowadzić do dodania jamnika Chorizo do listy posiadanych petów-zwierzaków (Amigos).

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Aport (Fetch Quest) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Chorizo - to imię jamnika, który stanie się Waszym nowym Amigo, czyli petem / zaprzyjaźnionym zwierzakiem. Można mu wydawać polecenia odwracania uwagi przeciwników. Chorizo w pewnym zakresie może też brać udział w walkach, a także pomagać w odnajdywaniu lootu w świecie gry.
  2. Ozdoba (Charm) Chorizo's Tag.

Podążanie za Chorizo (Follow Chorizo)

Zadanie to rozpocznie się automatycznie po ukończeniu Yarańskiej opowieści Kto jest dobrym pieskiem - Far Cry 6: Aport (Fetch Quest) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadanie to rozpocznie się automatycznie po ukończeniu Yarańskiej opowieści Kto jest dobrym pieskiem?. To drugi quest powiązany z Chorizo - jamnikiem, który w niedalekiej przyszłości stanie się jednym z Waszych petów (Amigos).

Musicie ponownie wejść w interakcję z Chorizo w kryjówce partyzantów na Farmie Montero. Po zaakceptowaniu nowego zadania zacznijcie podążać za jamnikiem.

Wasze zadanie jest bardzo proste - używajcie przycisku interakcji w miejscach, w których Chorizo wykopał jakiś skarb - Far Cry 6: Aport (Fetch Quest) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wasze zadanie jest bardzo proste - używajcie przycisku interakcji w miejscach, w których Chorizo wykopał jakiś skarb. Zdobędziecie dzięki temu m.in. rzadkie materiały do craftingu i mięso z upolowanych zwierząt.

Ostatnim wykopanym skarbem będzie ozdoba (Charm) - Chorizos Tag - Far Cry 6: Aport (Fetch Quest) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ostatnim wykopanym skarbem będzie ozdoba (Charm) - Chorizo's Tag. Misja dobiegnie końca, a Chorizo dołączy do listy Amigos, tzn. petów-zwierzaków, z którymi można wspólnie przemierzać świat gry.