Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Weź leki (Take Your Medicine) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Weź leki. Dowiecie się jak spotkać Jonron i jak dostarczyć śmigłowiec do transportu leków.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Weź leki (Take Your Medicine) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Nasza solucja objaśnia m.in. gdzie odnaleźć zapasy medyczne, jak pokonać wrogich żołnierzy w miejscu katastrofy oraz jak pomyślnie dostarczyć helikopter do transportu zapasów dla Jonron.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Obraz wart tysiąca słów.
  2. Odblokowanie operacji Nowa rewolucja.

Zdobycie zapasów medycznych El Tigre (Get El Tigre's medical supplies)

Zadaniem tym możecie zająć się po dotarciu po raz pierwszy do kryjówki partyzantów Patriotas Peak, czyli po ukończeniu operacji Poznaj Legendy - Far Cry 6: Weź leki (Take Your Medicine) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadaniem tym możecie zająć się po dotarciu po raz pierwszy do kryjówki partyzantów Patriotas Peak, czyli po ukończeniu operacji Poznaj Legendy. Musicie spotkać się ponownie z El Tigre w obozie rebeliantów.

Na poszukiwania zapasów musicie wyruszyć do lokacji, w której został zestrzelony śmigłowiec - jest to lokacja Sierra Perdida Supply Depot. Po dotarciu na miejsce podejdźcie do wraku śmigłowca żeby załączyć cut-scenkę z pierwszego spotkania z Jonron i innymi potencjalnymi sojusznikami.

Zabezpieczenie miejsca katastrofy (Secure the crash site)

Zostaniecie zmuszeni do bronienia się przed wrogimi żołnierzami w miejscu katastrofy - Far Cry 6: Weź leki (Take Your Medicine) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zostaniecie zmuszeni do bronienia się przed wrogimi żołnierzami w miejscu katastrofy. W trakcie walk nasłuchujcie okrzyków sojuszników na temat tego z jakiego kierunku nadciąga kolejna grupa przeciwników. W śledzeniu nowo pojawiających się wrogów pomocne są również wskazania radaru.

W przypadku zwykłych żołnierzy możecie korzystać z jakiegokolwiek karabinu. Dbajcie jedynie o to żeby nie ustawiać się na otwartej przestrzeni i nie stać się dla nich łatwym celem.

Bardziej problematyczne będą wrogie maszyny - Far Cry 6: Weź leki (Take Your Medicine) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Bardziej problematyczne będą wrogie maszyny. Do szybkiego niszczenia pojazdów idealnie sprawdzą się granaty, choć możecie też po prostu dążyć do eliminowania zza dobrej zasłony strzelców pokładowych.

W okolicy pojawi się też niestety co najmniej jeden wrogi śmigłowiec. W tym przypadku polecamy skorzystanie z wyrzutni rakiet, stacjonarnego działka (np. z jednej z wrogich maszyn) lub z suprema Volta do wysłania impulsu IEM i "uziemienia" maszyny latającej.

Dostarczenie helikoptera do transportu zapasów (Bring back a helicopter to airlift the supplies)

Ten cel misji może być dość kłopotliwy, gdyż miejsce katastrofy śmigłowca jest domyślnie w zasięgu działka przeciwlotniczego - Far Cry 6: Weź leki (Take Your Medicine) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ten cel misji może być dość kłopotliwy, gdyż miejsce katastrofy śmigłowca jest domyślnie w zasięgu działka przeciwlotniczego. Oznacza to, że jakakolwiek próba dotarcia w to miejsca śmigłowcem będzie skazana na porażkę, bo zostaniecie zestrzeleni w locie.

Działko AA znajduje się na zachód stąd i jego lokalizację prezentuje dołączony obrazek (Anti-Aircraft Site Zeta) - wyruszcie w to miejsce.

Po dotarciu do celu podróży warto pozbyć się okolicznych przeciwników - Far Cry 6: Weź leki (Take Your Medicine) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu do celu podróży warto pozbyć się okolicznych przeciwników. Najlepiej tego dokonać w oparciu o skradanie się po to żeby któryś z wrogów nie zapragnął skorzystać ze znajdującego się w tej lokacji śmigłowca.

Co do samego działka przeciwlotniczego, możecie go zniszczyć np. z pomocą granatów, wyrzutni czy suprema Exterminador.

Dobrze jest skorzystać z okazji i ukraść wrogi śmigłowiec, który powinien znajdować się w tej samej wrogiej bazie - Far Cry 6: Weź leki (Take Your Medicine) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dobrze jest skorzystać z okazji i ukraść wrogi śmigłowiec, który powinien znajdować się w tej samej wrogiej bazie. Nie będziecie musieli dzięki temu odwiedzać punktu odbioru helikopterów czy rozglądać się w innych lokacjach świata gry za "wolną" maszyną latającą.

Z pozyskanym helikopterem wyruszcie w stronę miejsca, w którym przebywają Jonron i inni sojusznicy - Far Cry 6: Weź leki (Take Your Medicine) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z pozyskanym helikopterem wyruszcie w stronę miejsca, w którym przebywają Jonron i inni sojusznicy. Wystarczy podlecieć do miejsca katastrofy żeby załączyła się cut-scenka kończąca misję. Nie musicie samodzielnie wylądować.