Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Zerwanie kajdan. Dowiecie się jak uratować więźniów w zoo i ściągnąć nagrania ochrony.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Zerwanie kajdan (Break the Chains) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja objaśnia m.in. jak zinfiltrować Castillo National Zoo, jak uratować zakładników oraz jak ściągnąć nagrania monitoringu.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Mogote Zebra - nagrodą nie jest prawdziwa zebra, tylko koń pomalowany na zebrę, który będzie mógł dołączyć do listy posiadanych wierzchowców.
  2. Odblokowanie operacji Reedukacja.

Spotkanie się z Talią w zoo (Meet Talia at Castillo National Zoo)

To jedna z operacji, które staną się dostepne w trakcie zaliczania głównych zadań w regionie Villa De Oro - Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedna z operacji, które staną się dostepne w trakcie zaliczania głównych zadań w regionie Villa De Oro.

Zleceniodawczynią tego questu jest Talia Benevidez i musicie wyruszyć na spotkanie z nią do lokalnego zoo, które znajduje się na północ od miasteczka Feroza. Talia przebywa na dużych metalowych balkonikach jednej z atrakcji parku rozrywki i możecie dotrzeć do niej korzystając z drabiny.

Uwolnienie więźniów (Free the prisoners)

Wyruszcie do wskazanej lokacji, która znajduje się pod kontrolą wojska i która otoczona jest wysokimi murami i drutem kolczastym - Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wyruszcie do wskazanej lokacji, która znajduje się pod kontrolą wojska i która otoczona jest wysokimi murami i drutem kolczastym. Główne wejście na teren byłego zoo jest zamknięte i wymaga dysponowania kluczem (będziecie go mogli zdobyć dopiero na terenie zoo).

Wyruszcie w prawo i podróżujcie wzdłuż ogrodzenia, aż dotrzecie do miejsca z obrazka. Możecie się tu wspiąć i przejść po deskach nad ogrodzeniem celem zinfiltrowania zoo.

Dobrym pomysłem jest dotarcie na dachy lub górne balkoniki na terenie zoo po to żeby wykonać rekonesans okolicy oraz żeby móc zacząć po cichu pozbywać się tutejszych żołnierzy - starajcie się w pierwszej kolejności atakować pojedynczych wrogów - Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dobrym pomysłem jest dotarcie na dachy lub górne balkoniki na terenie zoo po to żeby wykonać rekonesans okolicy oraz żeby móc zacząć po cichu pozbywać się tutejszych żołnierzy - starajcie się w pierwszej kolejności atakować pojedynczych wrogów.

Jeśli dojdzie do przedwczesnego wszczęcia alarmu, to w okolicy mogą pojawić się nie tylko "zwykłe" posiłki, ale również śmigłowiec i moglibyście zostać zmuszeni do dodatkowych intensywnych walk.

Do uwolnienia jest w sumie 7 więźniów - Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do uwolnienia jest w sumie 7 więźniów. W przypadku tych, którzy sa więzieni w dużych klatkach musicie zniszczyć kłódkę na drzwiach klatki zanim będziecie mogli podejść do sojusznika i doprowadzić do jego oswobodzenia.

Ściągnięcie zapisu z kamer ochrony (Download the security camera footage)

Musicie udać się w stronę wskazanego pomieszczenia ochrony, które jest w centralnej części dawnego zoo - Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie udać się w stronę wskazanego pomieszczenia ochrony, które jest w centralnej części dawnego zoo. Jeśli nadal dążycie do prowadzenia działań z ukrycia, to rozprawcie się z dużej odległości z okolicznym snajperem oraz zniszczcie co najmniej 1 odnalezioną kamerę ochrony.

Wewnątrz pomieszczenia wejdźcie w interakcję z komputerem ochrony.

Po tym jak rozpocznie się proces ściagania nagrań zaczną pojawiać się w okolicy posiłki i to nawet jeśli do tego czasu pozostawaliście w ukryciu - Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak rozpocznie się proces ściagania nagrań zaczną pojawiać się w okolicy posiłki i to nawet jeśli do tego czasu pozostawaliście w ukryciu.

Obserwujcie wskazania radaru, na którym będą pojawiały się przybliżone pozycje przeciwników - spodziewajcie się, że będą przybywali od strony głównego wejścia do zoo. Możecie atakować wrogów z dużej odległości, a także bronić się w pobliżu pomieszczenia ochrony i w razie zmasowanego ostrzału wycofywać się szybko do wnętrza budynku.

Do pojawiających się wrogich żołnierzy może też dołączyć śmigłowiec - Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do pojawiających się wrogich żołnierzy może też dołączyć śmigłowiec. Dla przypomnienia helikoptery najlepiej jest niszczyć z wykorzystaniem wyrzutni lub suprema Volta, aczkolwiek możecie też unikać ostrzału chowając się w budynku.

Musicie bronić się do momentu zapełnienia w 100% paska ściągania danych - jest on widoczny w lewym górnym rogu ekranu.

Spotkanie się z Talią przy posągu (Meet Talia at the statue)

Cel spotkania się z Talią otrzymacie dopiero po zakończeniu procesu ściągania danych ORAZ pozbyciu się wszystkich posiłków, które przybyły do zoo - Far Cry 6: Zerwanie kajdan (Break the Chains) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Cel spotkania się z Talią otrzymacie dopiero po zakończeniu procesu ściągania danych ORAZ pozbyciu się wszystkich posiłków, które przybyły do zoo. Jeśli gra nie chce awansować zadania, to rozejrzyjcie się w pobliżu wejścia do zoo za przeciwnikami, którzy nie dotarli w pobliże budynku ochrony.

Po dotarciu do posągu załączy się końcowy filmik dla tej operacji, podczas którego zobaczycie też konia przemalowanego na zebrę będącego unikalną nagrodą za zaliczenie misji.