Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Paliwo dla rewolucji. Dowiecie się jak zidentyfikować Comandante Rosario i jak ukraść czołg.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji zatytułowanej Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - to jedna z głównych misji wprowadzenia do kampanii. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie spotkać się z Benito, jak ustalić miejsce pobytu Comandante Rosario i jak ją zabić, a także jak pomyślnie ukraść wrogi czołg.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Wędka - Odblokowanie jej pozwala na łowienie ryb i nowe łowiska na bieżąco oznaczane są w trakcie eksploracji świata gry.
  2. Narzędzie naprawcze - To przydatny gadżet, z pomocą którego możecie reperować wszystkie odmiany pojazdów po to żeby przywracać je za darmo do 100% sprawności. Po wybraniu gadżetu trzeba podejść do pojazdu i przytrzymać R2 / prawy trigger.
  3. Juan's 1956 Beaumont Valentina - To samochód odblokowywany na własność, tzn. taki, który możecie szybko przyzwać z rozwijanego menu, a także ulepszać po wybraniu odpowiedniej opcji z jednego ze stołów warsztatowych (nowe zderzaki, działko, ozdoby itp.).
  4. Odblokowanie operacji Libertad powstaje.

Porozmawianie z Benito (Talk to Benito)

Zadanie to otrzymacie niedługo po ukończeniu poprzedniej głównej misji - Ogień i furia - Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadanie to otrzymacie niedługo po ukończeniu poprzedniej głównej misji - Ogień i furia. Zaczekajcie, aż skontaktuje się z Wami Clara i wyruszcie do lokacji, w której przebywa Benito Menguez - to lokacja Casa Benito w centralnej część wyspy.

Oprócz wysłuchania nowych wytycznych odblokujecie narzędzie naprawcze oraz pierwszy samochód na własność - Juan's 1956 Beaumont Valentina.

Zamordowanie Comandante Rosario (Assassinate Comandante Rosario)

Cel podróży znajduje się w sąsiednim regionie wyspy i w rezultacie dobrym pomysłem może być skorzystanie z opcji przyzwania nowo odblokowanego pojazdu, by użyć go do dotarcia na miejsce - Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Cel podróży znajduje się w sąsiednim regionie wyspy i w rezultacie dobrym pomysłem może być skorzystanie z opcji przyzwania nowo odblokowanego pojazdu, by użyć go do dotarcia na miejsce. Musicie w tym celu wybrać dolną opcję z rozwijanego menu.

Po dotarciu do regionu Vencejo będziecie mieli 2 wrogie lokacje do zbadania. Rosario może przebywać w jednej z nich. Możliwe są więc dwa scenariusze - będzie musieli zbadać tylko jedną lub obie lokacje.

Uwaga - Region Vencejo ma rangę 4 i oznacza to, że będziecie w nim spotykać silniejszych przeciwników. Otwarte walki mogą być bardzo ryzykowne i w rezultacie dobrze jest polegać na skradaniu się oraz na opisanym poniżej czołgu.

Proponujemy rozpocząć od dolnej lokacji, a to dlatego, że jest ona tą, w której stoją zaparkowane czołgi - Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Proponujemy rozpocząć od dolnej lokacji, a to dlatego, że jest ona tą, w której stoją zaparkowane czołgi. Zanim cokolwiek więcej zrobicie dotrzyjcie na pobliskie wzgórze i rozpocznijcie rekonesans z wykorzystaniem smartfona. Postarajcie się oznaczyć wszystkich okolicznych przeciwników po to żeby ustalić czy Rosario przebywa w tej lokacji.

2 - Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Niezależnie od tego czy znaleźliście tu Rosario czy też nie najlepszym pomysłem jest kradzież nieużywanego czołgu - Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Niezależnie od tego czy znaleźliście tu Rosario czy też nie najlepszym pomysłem jest kradzież nieużywanego czołgu. Polegajcie na skradaniu się żeby w miarę możliwości dotrzeć do zaparkowanej maszyny pozostając niezauważonym. Czołg możecie ukraść wchodząc do środka przez właz na dachu.

Po przejęciu kontroli nad czołgiem możecie z łatwością pozbyć się wszystkich okolicznych wrogów - czołg pozwala strzelać z głównego działa oraz z działka maszynowego. Pomiędzy walkami możecie też go naprawiać dzięki zdobytemu wcześniej narzędziu naprawczemu.

Jeśli Rosario nie było w pierwszej lokacji, to musicie odwiedzić także drugą bardziej wysuniętą na północ i tam jej poszukać - Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Jeśli Rosario nie było w pierwszej lokacji, to musicie odwiedzić także drugą bardziej wysuniętą na północ i tam jej poszukać.

Rozprawienie się z wrogami z drugiej wojskowej placówki powinno być łatwe przy założeniu, że skorzystacie z czołgu i to nawet jeśli w międzyczasie wezwane zostaną posiłki. Nie musicie nawet przeprowadzać drugiego zwiadu, tylko od razu możecie rozpocząć eliminację wszystkich wrogów z drugiej lokacji.

Ucieczka (Escape)

Niezależnie od okoliczności zamordowania Rosario musicie zgubić pościg i w tym celu najlepiej jest wysiąść z czołgu po wyeliminowaniu wszystkich okolicznych wrogów - Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji (Fuel the Revolution) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Niezależnie od okoliczności zamordowania Rosario musicie zgubić pościg i w tym celu najlepiej jest wysiąść z czołgu po wyeliminowaniu wszystkich okolicznych wrogów. Oddalcie się od obszaru oznaczonego na mapie czerwonymi granicami. Po chwili misja zostanie zaliczona.