Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Ryk lwa (The Lion's Roar) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Ryk lwa. Dowiecie się jak rozegrać obronę w Grand Hotel Caballero i jak uciec z hotelu.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Ryk lwa (The Lion's Roar) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak skutecznie bronić się podczas walk w hotelu, a także jak uciec z hotelu po rozypyleniu trucizny.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Lider: Alfredo Maximo - będziecie mogli wysyłać go do zaliczania operacji Los Bandidos.
  2. Odblokowanie operacji Pułapka na turystów.
  3. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Niezatarte tropy.

Spotkanie się z Yeleną (Meet up with Yelena)

Operacją tą możecie zająć się po ukończeniu zadania Prawo do imprezowania - Far Cry 6: Ryk lwa (The Lions Roar) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Operacją tą możecie zająć się po ukończeniu zadania Prawo do imprezowania. Musicie spotkać się z Yeleną w lokacji Grand Hotel Caballero, która stała się nową kryjówką partyzantów (w przeszłości odwiedzaliście ją w zadaniu z Dentystą).

Po dotarciu na miejsce załączy się cut-scenka ze spotkania, które zostanie przerwane w wyniku niespodziewanego ataku wojsk podległych Castillo.

Obrona hotelu (Defend the hotel)

Misja ta oferuje dużą swobodę w wyborze miejsca, z którego chcecie bronić się przed pojawiającymi w okolicy wrogimi żołnierzami - Far Cry 6: Ryk lwa (The Lions Roar) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Misja ta oferuje dużą swobodę w wyborze miejsca, z którego chcecie bronić się przed pojawiającymi w okolicy wrogimi żołnierzami. Możecie pozostawać na dachach lub w jednym z górnych pomieszczeń, bądź też zeskoczyć na dół (w bezpiecznym miejscu) i przystępować do bardziej bezpośrednich starć. W okolicy znajdziecie również stacjonarne działka, które mogą być alternatywą dla broni z inwentarza bohatera.

Nasłuchujcie komentarzy sojuszników, którzy będą informowali o miejscach pojawiania się wrogów. Początkowo spodziewajcie się ich głównie przy asfaltowej drodze prowadzącej do hotelu. W dalszej fazie bitwy wrogowie będą z kolei pojawiali się w pobliżu wodospadu sąsiadującego z hotelem.

W trakcie walk szukajcie okazji do trafiania w beczki z zamiarem ich wysadzania - Far Cry 6: Ryk lwa (The Lions Roar) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie walk szukajcie okazji do trafiania w beczki z zamiarem ich wysadzania. W przypadku wrogich aut terenowych dobrze jest z kolei polegać na granatach czy np. na supremie Exterminador po to żeby względnie łatwo je wysadzać. Alternatywnie możecie szukać okazji do celowania w strzelców pokładowych.

W dalszej fazie bitwy spodziewajcie się pojawienia wrogiego czołgu, który powinien dotrzeć do hotelu od strony zawijanej asfaltowej drogi - Far Cry 6: Ryk lwa (The Lions Roar) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W dalszej fazie bitwy spodziewajcie się pojawienia wrogiego czołgu, który powinien dotrzeć do hotelu od strony zawijanej asfaltowej drogi. Dobrym pomysłem jest przejęcie kontroli nad czołgiem - zakradnijcie się w pobliże maszyny i skorzystajcie z granatu IEM lub z suprema Volta po to żeby sabotować czołg i móc bezpiecznie wyrzucić jego operatora.

Pozyskanie czołgu może Wam ułatwić dalsze walki i ochronić Was przed zmasowanym ostrzałem, choć w pobliżu hotelu musielibyście poświęcać trochę czasu na omijanie niezniszczalnych przeszkód po to żeby zbliżyć się do wrogów.

Do ataku na hotel przystąpią też docelowo wrogie śmigłowce - Far Cry 6: Ryk lwa (The Lions Roar) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do ataku na hotel przystąpią też docelowo wrogie śmigłowce. Możecie próbować je niszczyć celując w nie z działa czołgu, używać ponownie suprema Volta (spadną na ziemię), bądź tez odnajdując stacjonarne działa zainstalowane na górnych poziomach hotelu, dzięki którym powinniście być w stanie dość łatwo wyczerpywać ich paski energii.

Bitwy nie można zakończyć w tradycyjny sposób, tzn - Far Cry 6: Ryk lwa (The Lions Roar) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Bitwy nie można zakończyć w tradycyjny sposób, tzn. pokonując wszystkich przeciwników. Nasłuchujcie komunikatu Yeleny o wycofaniu się do pokoju operacyjnego, tzn. na piętro hotelu.

Kontynuujcie bronienie się wewnątrz hotelu do momentu wyświetlenia nowej scenki przerywnikowej.

Ucieczka z Yeleną (Escape with Yelena)

Zaprzestańcie walk i skupcie się wyłącznie na opuszczeniu hotelu, na terenie którego unoszą się trujące czerwone opary - Far Cry 6: Ryk lwa (The Lions Roar) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zaprzestańcie walk i skupcie się wyłącznie na opuszczeniu hotelu, na terenie którego unoszą się trujące czerwone opary. Biegnijcie za Yeleną i dotrzyjcie do miejsca, w którym można zjechać na linie. Po dostatecznym oddaleniu się od hotelu obejrzycie nowy filmik przerywnikowy i operacja zakończy się.