Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka (Man's Best Enemy) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Najlepszy wróg człowieka. Dowiecie się gdzie spotkać i ochraniać koguta Chicharrona.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Najlepszy wróg człowieka (Man's Best Enemy) - to poboczna misja z regionu El Este. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie przebywa Reinaldo, jak poprawnie ochraniać Chicharrona przed psami obronnymi oraz jak dostać się na wieżę ciśnień.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Porządek dziobania.

Odblokowanie misji

Odblokowaniem tego pobocznego zadania możecie zająć się po tym jak po raz pierwszy dotrzecie do Patriotas Peak, czyli kryjówki partyzantów w regionie El Este - Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka (Mans Best Enemy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Odblokowaniem tego pobocznego zadania możecie zająć się po tym jak po raz pierwszy dotrzecie do Patriotas Peak, czyli kryjówki partyzantów w regionie El Este. Ma to miejsce w ramach zaliczania operacji Poznaj Legendy.

Na terenie obozu musicie odnaleźć interaktywną notatkę i zapoznać się z jej treścią. Odblokuje to opisywaną Yarańską opowieść.

Porozmawianie z Reinaldo (Talk to Reinaldo)

Reinaldo Alvarez przebywa na terenie gospodarstwa na południowy-wschód od siedziby rebeliantów - Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka (Mans Best Enemy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Reinaldo Alvarez przebywa na terenie gospodarstwa na południowy-wschód od siedziby rebeliantów. Po dotarciu na miejsce obejrzycie cut-scenkę, w której pojawi się też kogut Chicharron. Będzie on w przyszłości mógł stać się Waszym Amigo (petem), ale wiąże się to z koniecznością ukończenia w sumie 3 questów (opisywanej misji i dwóch kolejnych).

Spotkanie się z Chicharronem (Meet with Chicharron)

Kogut bez Waszego udziału dotrze do nowo oznaczonej na mapie wrogiej lokacji będącej obiektem trenowania psów obronnych (Vacia Coast Military Kennels) - Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka (Mans Best Enemy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kogut bez Waszego udziału dotrze do nowo oznaczonej na mapie wrogiej lokacji będącej obiektem trenowania psów obronnych (Vacia Coast Military Kennels). Po dotarciu na miejsce musicie podejść do Chicharrona i następnie zacząć za nim podążać.

Skorzystajcie z bocznej dźwigni żeby otworzyć przejście dla koguta.

Ochranianie Chicharrona (Protect Chicharron)

Kogut będzie regularnie atakowany przez wrogie psy obronne i nie możecie pozwalać żeby ataki psów były zbyt częste - Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka (Mans Best Enemy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kogut będzie regularnie atakowany przez wrogie psy obronne i nie możecie pozwalać żeby ataki psów były zbyt częste. W lewym górnym narożniku ekranu znajduje się pasek zdrowia Chicharrona i nie może on spaść do 0%, bo zawalicie w ten sposób misję.

Oprócz bezpośredniego atakowania wrogich psów możecie też je dekoncentrować strzelając do tarcz i aktywując cele-atrapy - Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka (Mans Best Enemy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Oprócz bezpośredniego atakowania wrogich psów możecie też je dekoncentrować strzelając do tarcz i aktywując cele-atrapy. Może to spowodować, że skupią one swoją uwagę na atrapie, stając się łatwym celem dla ataków z Waszej strony oraz ze strony Chicharrona.

Musicie walczyć do momentu rozprawienia się ze wszystkimi psami - kolejne będą wypuszczane z klatek "falami" i jest to dobra okazja żeby podleczyć się czy przeładować broń.

Dokonanie aktu wandalizmu na wieży ciśnień (Vandalize the water tower)

Po wygranej bitwie wysłuchajcie komentarza Reinaldo i wyruszcie w stronę pobliskiej wieży ciśnień - Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka (Mans Best Enemy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po wygranej bitwie wysłuchajcie komentarza Reinaldo i wyruszcie w stronę pobliskiej wieży ciśnień. Wdrapcie się na dach klatek, w których były więzione psy, a następnie popatrzcie do góry i użyjcie zestawu wspinaczkowego na interaktywnym zaczepie.

Po znalezieniu się na górze podejdźcie do ściany wieży ciśnień i wciśnijcie przycisk interakcji żeby automatycznie pozostawić na niej graffiti. Zakończycie aktualny quest, ale od razu odblokowana zostanie druga opowieść powiązana z Chicharronem - Porządek dziobania.