Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Pułapka na turystów (Tourist Trap) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Pułapka na turystów. Dowiecie się jak sabotować zakłócacz i zhakować komputery McKaya.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Pułapka na turystów (Tourist Trap) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak doprowadzić do sabotowania pierwszego zakłócacza, jak zinfiltrować McKay Global Offices i jak zhakować komputery McKay'a.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Wybrana broń.
  2. Odblokowanie operacji Precyzyjne uderzenie.
  3. Odblokowanie Yarańskiej opowieści To nie są zakłócenia - pojawi się w Waszym dzienniku po sabotowaniu pierwszego (obowiązkowego) zakłócacza.

Wyłączenie zakłócaczy McKay'a (Disable McKay's jammers)

Zadanie to możecie rozpocząć po zakończeniu operacji Ryk lwa i musicie w tym celu porozmawiać z Yeleną w obozie Patriotas Peak - Far Cry 6: Pułapka na turystów (Tourist Trap) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadanie to możecie rozpocząć po zakończeniu operacji Ryk lwa i musicie w tym celu porozmawiać z Yeleną w obozie Patriotas Peak.

Musicie wyruszyć do oznaczonego przez grę jednego z zakłócaczy bezprzewodowego Internetu - to lokacja Mirador Cape w podregionie La Joya. Otrzymacie na telefon zdjęcia jak wyglądają zakłócacze, przy czym nie powinniście mieć problemów ze zlokalizowaniem pierwszego.

Pozbądźcie się co najmniej 1 żołnierza rozstawionego w pobliżu zakłócacza, a następnie wdrapcie się na jego górne balkoniki - Far Cry 6: Pułapka na turystów (Tourist Trap) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Pozbądźcie się co najmniej 1 żołnierza rozstawionego w pobliżu zakłócacza, a następnie wdrapcie się na jego górne balkoniki. Musicie wejść w interakcję z czerwoną skrzynką zakłócacza żeby go pomyślnie sabotować.

Odblokujecie przy okazji Yarańską opowieść (poboczną misję) To nie są zakłócenia, która dotyczy zlokalizowania i sabotowania 10 innych zakłócaczy z tego regionu mapy. Opisaliśmy ją na osobnej stronie solucji.

Zhakowanie komputerów McKay Global's (Hack McKay Global's computers)

Kolejnym celem podróży jest biuro McKaya w lokacji McKay Global Offices - Far Cry 6: Pułapka na turystów (Tourist Trap) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kolejnym celem podróży jest biuro McKay'a w lokacji McKay Global Offices. Miejscówka ta pilnowana jest przez przeciwników i dobrze byłoby przynajmniej części z nich się pozbyć po to żeby móc na spokojnie badać okolicę. Dobrym pomysłem może być np. użycie zestawu wspinaczkowego żeby dotrzeć na dach biurowca, z którego łatwo możecie wykonać rekonesans i pozbyć się niektórych wrogów, a także zabezpieczać piętra począwszy od najwyższego.

Do zhakowania są 2 komputery zlokalizowane w 2 serwerowniach na różnych piętrach budynku - Far Cry 6: Pułapka na turystów (Tourist Trap) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do zhakowania są 2 komputery zlokalizowane w 2 serwerowniach na różnych piętrach budynku. Za każdym razem wejście w interakcję z komputerem zainicjuje procedurę hakowania. Musicie zaczekać na zapełnienie się paska postępów w 100%, ale jeśli wcześniej pozbyliście się wrogów z budynku to w procesie hakowania nikt nie powinien już Wam przeszkadzać.

Dotarcie do sali konferencyjnej (Access the server room)

Dotrzyjcie do oznaczonych drzwi sali konferencyjnej - Far Cry 6: Pułapka na turystów (Tourist Trap) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dotrzyjcie do oznaczonych drzwi sali konferencyjnej. Po wejściu do środka nie spotkacie osobiście McKay'a, ale załączy się scenka z wideorozmowy z nim.

Po zakończonej rozmowie operacja zakończy się, ale powinniście skupić się na opuszczeniu budynku, bo McKay przygotował zasadzkę na bohatera - Far Cry 6: Pułapka na turystów (Tourist Trap) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po zakończonej rozmowie operacja zakończy się, ale powinniście skupić się na opuszczeniu budynku, bo McKay przygotował zasadzkę na bohatera. Zacznijcie od wycelowania w drzwi, którymi wbiją się wrogowie (powyższy obrazek), a następnie wybierzcie dowolne wyjście z budynku i dostatecznie oddalcie się od niego żeby zgubić pościg.