Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum Znalezione, nie kradzione - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie Znalezione, nie kradzione! – kradzież 3 pojazdów FND z zasobami.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie Znalezione, nie kradzione! (Finders Keepers!). Dotyczy ono ukradzenia i przyprowadzenia w dobrym stanie 3 wrogich pojazdów FND z zasobami. Zamieściliśmy dokładną instrukcją jak odnajdywać i kraść pojazdy transportujące surowce.

Kradzież ciężarówek

1 - Far Cry 6: Trofeum Znalezione, nie kradzione - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Trofeum to dotyczy kradzieży wybranych odmian ciężarówek - Far Cry 6: Trofeum Znalezione, nie kradzione - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Trofeum to dotyczy kradzieży wybranych odmian ciężarówek. Mogą to być maszyny z "błyszczącą się" paką (przykład na obrazku 1) lub konwoje FND (FND Convoy), których ikony mogą pojawiać się na mapie świata.

Za pojazdami do kradzieży rozglądajcie się na dużych asfaltowych drogach, np. na wschód of Farmy Montero w regionie Madrugada.

Jeśli wybraliście konwój, to w jego skład wchodzą co najmniej dwa pojazdy, przy czym z trofeum powiązana jest ciężarówka transportująca zasoby - to ją trzeba pozyskać - Far Cry 6: Trofeum Znalezione, nie kradzione - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Jeśli wybraliście konwój, to w jego skład wchodzą co najmniej dwa pojazdy, przy czym z trofeum powiązana jest ciężarówka transportująca zasoby - to ją trzeba pozyskać.

Zanim zajmiecie się zaatakowaniem jakiejś ciężarówki wybierzcie z garażu lub ukradnijcie dowolny względnie szybki pojazd - Far Cry 6: Trofeum Znalezione, nie kradzione - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zanim zajmiecie się zaatakowaniem jakiejś ciężarówki wybierzcie z garażu lub ukradnijcie dowolny względnie szybki pojazd.

Po zbliżeniu się do konwoju nie ostrzeliwujcie wrogich pojazdów. Zamiast tego zrównajcie się z ciężarówką od strony drzwi pasażera. Powinna pojawić się opcja kradzieży ciężarówki - Hijack, którą aktywuje się wciskając prawą gałkę analogową.

Wasza postać powinna automatycznie wskoczyć do kabiny i wyrzucić z niej przeciwnika / przeciwników - Far Cry 6: Trofeum Znalezione, nie kradzione - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wasza postać powinna automatycznie wskoczyć do kabiny i wyrzucić z niej przeciwnika / przeciwników.

Macie teraz 2 możliwości - możecie od razu rozpocząć ucieczkę lub wysiąść z ciężarówki i zaatakować wrogów z jeepa, który jej towarzyszył.

Dostarczenie skradzionych ciężarówek

Z ciężarówką trzeba dotrzeć do jednej z lokacji Odbiór z pojazdu (Vehicle Pickup) - Far Cry 6: Trofeum Znalezione, nie kradzione - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z ciężarówką trzeba dotrzeć do jednej z lokacji Odbiór z pojazdu (Vehicle Pickup). Ich ikony możecie odkrywać w trakcie przechodzenia gry i mogą znajdować się np. obok jednej z baz partyzantów. Po dotarciu do takiej lokacji zaparkujcie ciężarówkę z zasobami w dużym prostokącie, a zostanie automatycznie wyładowana i otrzymacie surowce do craftingu, które były nią przewożone.

Powtórzcie opisany schemat z dowolnymi 2 kolejnymi ciężarówkami z zasobami żeby odblokować trofeum.

Dodatkowa uwaga - Trofeum to wymusza żeby dostarczane ciężarówki znajdowały się w świetnym stanie, ale nie musicie pilnować się przez cały czas podczas przejazdu - Far Cry 6: Trofeum Znalezione, nie kradzione - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dodatkowa uwaga - Trofeum to wymusza żeby dostarczane ciężarówki znajdowały się w świetnym stanie, ale nie musicie pilnować się przez cały czas podczas przejazdu. Niedługo przed dotarciem do punktu odbioru możecie wysiąść na chwilę z ciężarówki i użyć na niej narzędzia naprawczego żeby przywrócić ją do 100% sprawności.