Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum Kunszt kulinarny - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie Kunszt kulinarny – zakupienie 15 posiłków.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie Kunszt kulinarny (Fry Cry). Można je otrzymać dzięki zakupieniu 15 dowolnych posiłków - wyjaśniamy poniżej na jakich zasadach odbywa się zamawianie posiłków i jakimi surowcami trzeba dysponować.

Kupowanie posiłków to jedna z aktywności powiązanych z głównymi kryjówkami partyzantów w grze, tzn - Far Cry 6: Trofeum Kunszt kulinarny - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kupowanie posiłków to jedna z aktywności powiązanych z głównymi kryjówkami partyzantów w grze, tzn. tymi, w których kamera załącza widok TPP. Są to Farma Montero z regionu Madrugada, Patriotas Peak z regionu El Este oraz Obóz Maximas z regionu Valle De Oro.

Musicie zacząć od odwiedzenia Biurka budowlanego w obozie rebeliantów i opłacić powiązany z nim projekt La Cantina. Zgodnie z nazwą doprowadzi on do pojawienia się kantyny w kryjówce oraz jednocześnie odblokuje tworzenie posiłków.

Uwaga - W każdej kryjówce można zakupić jedynie 2 projekty. Jeśli wybraliście już wcześniej jakieś inne, to odwiedźcie po prostu inną kryjówkę, która ma nadal wolne sloty na projekty.

Po odblokowaniu kantyny możecie wchodzić z nią w interakcję i przeglądać listę dostępnych posiłków - Far Cry 6: Trofeum Kunszt kulinarny - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po odblokowaniu kantyny możecie wchodzić z nią w interakcję i przeglądać listę dostępnych posiłków. Jest ona początkowo dość skromna, ale awansowanie kantyny na kolejne poziomy może ją powiększyć.

Do kupowania posiłków służy mięso zamordowanych zwierząt i ryb. Nie możecie niestety płacić za nie z wykorzystaniem pesos.

Chcąc zdobyć opisywane osiągnięcie musicie siłą rzeczy zacząć łowić ryby oraz polować na zwierzęta - Far Cry 6: Trofeum Kunszt kulinarny - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Chcąc zdobyć opisywane osiągnięcie musicie siłą rzeczy zacząć łowić ryby oraz polować na zwierzęta. Możecie wybierać się na polowania w losowych miejscach lub odkrywać na mapie obszaru do polowań i miejsca do łowienia ryb.

Uwaga - Podczas polowania na dzikie zwierzęta pamiętajcie o tym żeby w miarę możliwości używać łuku lub kuszy. Zmniejszy to ryzyko pozyskania uszkodzonego mięsa - może się tak stać jeśli odniosło ono zbyt duże obrażenia od kul.

Po tym jak odblokujecie kryjówki w świecie gry możecie odnajdywać w nich wielkie gary (przykład na obrazku) - Far Cry 6: Trofeum Kunszt kulinarny - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak odblokujecie kryjówki w świecie gry możecie odnajdywać w nich wielkie gary (przykład na obrazku). Mają one identyczne zastosowanie i również powalają na opłacanie posiłków z zamian za zużywanie posiadanego mięsa.