Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Bombowy szum. Dowiecie się jak zniszczyć billboardy i banery Marii.

Ostatnia aktualizacja: 12 października 2021

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Bombowy szum (Hype Bomb) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak niszczyć billboardy Marii, jak przygotowywać bomby z ulotek oraz jak podmienić banery na dźwigu.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Radio Libertad.

Odblokowanie misji

Okazja do rozpoczęcia tej operacji pojawi się podczas zaliczania głównych misji regionu Valle De Oro - Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Okazja do rozpoczęcia tej operacji pojawi się podczas zaliczania głównych misji regionu Valle De Oro. Musicie zaczekać, aż w Obozie Maximas (kryjówka partyzantów) pojawi się ikona zadania oznaczająca możliwość porozmawiania z Bicho.

Po rozmowie z Bicho musicie wyruszyć do miasteczka Segunda (możecie tam też przenieść się dzięki szybkiej podróży), w którym do wykonania są początkowo 2 cele misji (możecie zajmować się nimi w dowolnej kolejności).

Zniszczenie billboardów propagandowych Marii (Vandalize Maria's propaganda billboards)

Zacznijcie podróżować po mieście (pieszo lub samochodem) - Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zacznijcie podróżować po mieście (pieszo lub samochodem). Najlepiej jest przemieszczać się bez wyciągniętej broni żeby nie zaalarmować ewentualnych napotkanych wrogów.

Rozglądajcie się za billboardami Marii - przykładowy pokazuje powyższy obrazek.

Do każdego billboarda musicie podejść i przytrzymać przycisk interakcji żeby dokonać aktu wandalizmu - Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do każdego billboarda musicie podejść i przytrzymać przycisk interakcji żeby dokonać aktu wandalizmu. Musicie w ten sposób zniszczyć 6 billboardów.

Co najmniej jeden billboard będzie wymagał wspinaczki na dach budynku, aczkolwiek nie powinna ona być zbyt skomplikowana - rozglądajcie się po prostu za wyższymi półkami czy skrzyniami, na które można się wdrapać - Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Co najmniej jeden billboard będzie wymagał wspinaczki na dach budynku, aczkolwiek nie powinna ona być zbyt skomplikowana - rozglądajcie się po prostu za wyższymi półkami czy skrzyniami, na które można się wdrapać.

Umieszczenie bomb z ulotkami (Plant the leaflet bombs)

W przypadku tego celu misji musicie rozglądać się za pobłyskującymi koszami na śmieci - Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przypadku tego celu misji musicie rozglądać się za pobłyskującymi koszami na śmieci. Dzięki wchodzeniu w interakcje z nimi umieścicie w nich ulotki. Musicie przygotować 3 bomby z ulotkami.

Przejęcie banerów Marii (Hijack Maria's banners)

Ten cel misji wymusza żeby wspiąć się na żurawia znajdującego się na terenie miasteczka - Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ten cel misji wymusza żeby wspiąć się na żurawia znajdującego się na terenie miasteczka. Musicie w tym celu korzystać z kolejnych drabin.

Możliwy jest scenariusz, że po okolicy będzie latał wrogi śmigłowiec. Możecie starać się skupić na wykonaniu misji, zaczekać na opuszczenie przez niego okolicy lub użyć wyrzutni/suprema Volta żeby się go pozbyć.

Zacznijcie ostrożnie przechodzić po wysięgniku dźwigu i docierać do kolejnych banerów - Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zacznijcie ostrożnie przechodzić po wysięgniku dźwigu i docierać do kolejnych banerów. Przy każdym z nich trzeba przytrzymać przycisk interakcji żeby dokonać podmiany.

Spotkanie się z Bicho (Meet Bicho)

Po dokonaniu sabotażu przy wszystkich interaktywnych banerach najlepiej jest odbić się od dźwigu i poszybować z pomocą wingsuita w stronę miejsca planowanego spotkania z Bicho - Far Cry 6: Bombowy szum (Hype Bomb) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dokonaniu sabotażu przy wszystkich interaktywnych banerach najlepiej jest odbić się od dźwigu i poszybować z pomocą wingsuita w stronę miejsca planowanego spotkania z Bicho. Czeka on na stacji benzynowej, przy czym jeśli jesteście aktualnie ścigani przez wrogów to musicie najpierw zakończyć pościg. Załączy się docelowo scenka z nieudanego wystąpienia Marii, która zakończy operację.