Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Mapa się nie odsłania- dlaczego? Far Cry 6 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Far Cry 6 znajdziecie informacje dotyczące odkrywania mapy. Dowiecie się czemu, w których momentach się nie odkrywa i czy można przyśpieszyć tempo eksploracji, np. korzystając z odpowiednich ubrań.

Na tej stronie naszego poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje o eksploracji mapy. Dowiecie się czemu niektóre fragmenty mapy się nie odkrywają, mimo tego, że podróżowaliście w tamtych okolicach. Opisaliśmy też kilka sposobów, które przyśpieszą Wam odkrywanie mapy.

Latanie a odkrywanie mapy

Warto od razu zaznaczyć, że mapa nie odkrywa się jeśli poruszamy się nad jej powierzchnią - Far Cry 6: Mapa się nie odsłania- dlaczego? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Warto od razu zaznaczyć, że mapa nie odkrywa się jeśli poruszamy się nad jej powierzchnią. Nie można więc korzystać z helikopterów, samolotów ani kombinezony do szybowania. Jedyna opcja, która pozwala na latania i odkrywania mapy, to spadochron. W ten sposób możecie obserwować świat z góry i badać nowo odkryte tereny. To jednak bardzo monotonne, nużące i długie zajęcie. Szybciej będzie poruszać się samochodem bądź korzystając z wierzchowca.

Misje, wyścigi a mapa

Dobrym sposobem na odkrywanie mapy jest wykonywanie przeróżnych aktywności - Far Cry 6: Mapa się nie odsłania- dlaczego? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dobrym sposobem na odkrywanie mapy jest wykonywanie przeróżnych aktywności. Misje główne i poboczne będą wysyłać Was często w nowe, jeszcze nie odkryte tereny. W ten sposób mimowolnie zbadacie świat gry i natraficie na wiele ciekawych sekretów czy aktywności.

Świetnie sprawdzają się też wyścigi oraz misje, w których musicie dotrzeć do danego celu na czas - Far Cry 6: Mapa się nie odsłania- dlaczego? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Świetnie sprawdzają się też wyścigi oraz misje, w których musicie dotrzeć do danego celu na czas. Pamiętajcie jednak, że w trakcie nie możecie poruszać się środkami, które pozwalają na latanie, w takim przypadku nie odkryjecie niczego. Postawcie na pojazdy, które poruszają się po powierzchni ziemi, o ile to możliwe.

Szybkie sposoby na odkrywanie mapy

Mapę można jednak odkrywać na wiele sposobów - Far Cry 6: Mapa się nie odsłania- dlaczego? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Mapę można jednak odkrywać na wiele sposobów. Warto dostosowywać je do terenu, na którym aktualnie się znajdujecie. Jedne obszary są bardzo górzyste, inne łatwo pokonać podróżując autem. Aby ułatwić sobie eksplorację możecie:

  1. Poruszać się głównymi drogami, korzystając z szybkich pojazdów;
  2. Korzystać z łódek i innych środków do poruszania się po wodzie;
  3. Jeździć na koniach, które same mogą dojechać, gdy oznaczysz punkt na mapie;
  4. Korzystać ze spadochronu w miejscach, w których jest to możliwe;
  5. Wspinać się w wyznaczonych miejscach, korzystając ze wszystkich lin do wspinaczki.