Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Poznaj Legendy. Dowiecie się jak zaliczyć wspinaczkę do kryjówki Patriotas Peak.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Poznaj Legendy (Meet the Legends) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Nasza solucja podpowiada m.in. gdzie rozpocząć poszukiwania Legend, jakie czynności wykonywać podczas wspinaczki górskiej i jak dotrzeć do obozu partyzantów Patriotas Peak.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Odblokowanie obozu partyzantów w Patriotas Peak - to jedna z dużych, bezpiecznych lokacji, w których gra przełącza kamerę na widok TPP. Oprócz rozpoczynania nowych głównych operacji możecie podejmować się drobnych zleceń, a także wykonywać inne czynności (m.in. rozbudowa obozu, operacje Los Bandidos). Założenia i atrakcje kryjówek rebeliantów opisaliśmy na stronie Obozy partyzantów i ich rozbudowa.
  2. Ozdoba (Charm) '67 Dog Tag - to przedmiot kosmetyczny, który możecie przyczepić do jednej z posiadanych broni.
  3. Odblokowanie operacji Weź leki.
  4. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Najlepszy wróg człowieka.

Odblokowanie misji

To jedna z trzech nowych operacji (głównych misji) odblokowywanych po zaliczeniu wprowadzenia do kampanii gry Far Cry 6, tzn - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedna z trzech nowych operacji (głównych misji) odblokowywanych po zaliczeniu wprowadzenia do kampanii gry Far Cry 6, tzn. głównego zadania Partyzantka. W trakcie spotkania z Clarą na Wyspie Libertad dowiecie się o krainie El Este, a konkretnie o potencjalnych sojusznikach (m.in. El Tigre) i antagonistach (m.in. Admiral Benitez i El Yanqui McKay) z tej części mapy świata.

Uwaga - Domyślna rekomendowana ranga dla tej misji to 3. Postarajcie się pozwiedzać więcej pierwszą wyspę i awansować co najmniej do tej rangi żeby nie mieć problemów z silnymi przeciwnikami po dotarciu do El Este. Warto też wiedzieć, że początkowa ranga regionu może zwiększyć się w toku prowadzonej kampanii.

Spotkanie się z El Tigre w obozie Legends of '67 (Meet El Tigre at the Legends of '67 camp)

Musicie dotrzeć do znacznika misji w Sierra Perdida w regionie El Este - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie dotrzeć do znacznika misji w Sierra Perdida w regionie El Este. Niedługo wkroczeniu do tej części wyspy dostaniecie wiadomość na smartfona ze zdjęciami obiektów mogących naprowadzić Was na kryjówkę partyzantów. Pierwszym z nich jest "dzieło" w kształcie wielkiego kraba.

Musicie wybrać znajdującą się obok kraba ścieżkę prowadzącą na szczyt góry i spodziewajcie się bardzo długiej wspinaczki - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie wybrać znajdującą się obok kraba ścieżkę prowadzącą na szczyt góry i spodziewajcie się bardzo długiej wspinaczki. W trakcie jej zaliczania pilnujcie się zawsze żeby nie spaść w przepaść, bo może to oznaczać śmierć (jeśli nie będziecie mogli rozłożyć spadochronu) lub w najlepszym wypadku konieczność powtórzenia kilku ostatnich kroków.

Jednym z wymogów będzie częste korzystanie z zestawu wspinaczkowego i pierwszy interaktywny zaczep znajdziecie niedaleko wodospadów.

W przypadku niektórych sekcji dotyczących używania zestawu wspinaczkowego miejcie świadomość tego, że samo wspięcie się po linie może okazać się niewystarczające - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przypadku niektórych sekcji dotyczących używania zestawu wspinaczkowego miejcie świadomość tego, że samo wspięcie się po linie może okazać się niewystarczające. Możecie zostać dodatkowo zmuszeni do rozbujania się na linie i czekajcie wtedy z wykonaniem skoku do momentu znalezienia się dostatecznie blisko nowej skalnej półki.

Inną nową mechaniką nieznaną z poprzednich głównych misji (choć pojawiającą się w opcjonalnych zadaniach) jest wspinanie się po lianach - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Inną nową mechaniką nieznaną z poprzednich głównych misji (choć pojawiającą się w opcjonalnych zadaniach) jest wspinanie się po lianach. Jest to bardzo proste i jedyny problem może Wam sprawić zauważenie interaktywnego miejsca do wspinaczki.

Podczas przeprawy wymagane będzie także korzystanie z opcji zjeżdżania na linie (zipline), ale to akurat jest bardzo pospolita mechanika.

W dalszej części wspinaczki kilkukrotnie natraficie na przeszkody z dużych skał i przykładową pokazuje dołączony obrazek - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W dalszej części wspinaczki kilkukrotnie natraficie na przeszkody z dużych skał i przykładową pokazuje dołączony obrazek. Rozwiązanie problemu jest bardzo proste - ostrzelajcie głazy z dowolnej broni palnej po to żeby zerwane zostały wiązania w sieciach. Głazy stoczą się w przepaść, odblokowując Wam jednocześnie dalsze przejście.

Po tym jak znajdziecie się w wyższej partii gór przywiązujcie jeszcze większą uwagę do dokładnego przeskakiwania na kolejne półki i deski nad przepaścią - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak znajdziecie się w wyższej partii gór przywiązujcie jeszcze większą uwagę do dokładnego przeskakiwania na kolejne półki i deski nad przepaścią. Wiele tego typu skoków dobrze jest wykonywać z rozbiegu żeby mieć większą pewność bezpiecznego przeskoczenia nad przepaścią.

Dalsza faza przeprawy nie zaskoczy już Was żadnymi nowymi mechanikami - wymagane będzie ponownie wsparcie się zestawem wspinaczkowym i zniszczeniem sieci przytrzymujących głazy - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dalsza faza przeprawy nie zaskoczy już Was żadnymi nowymi mechanikami - wymagane będzie ponownie wsparcie się zestawem wspinaczkowym i zniszczeniem sieci przytrzymujących głazy. Po drodze odnajdziecie m.in. drugie "dzieło sztuki" z otrzymanych wcześniej zdjęć, potwierdzające podążąnie prawidłową ścieżką.

Docelowo dotrzecie do kryjówki partyzantów Patriotas Peak, w której gra automatycznie ustawi widok TPP - Far Cry 6: Poznaj Legendy (Meet the Legends) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Docelowo dotrzecie do kryjówki partyzantów Patriotas Peak, w której gra automatycznie ustawi widok TPP.

Przejdźcie do głównego obszaru obozu żeby automatycznie załączyć cut-scenkę z pierwszego z spotkania z El Tigre i innymi Legendami.