Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Ogień i furia. Dowiecie się gdzie spotkać się z Julio i jak sabotować plantację.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji zatytułowanej Ogień i furia (Fire and Fury) - to jedna z głównych misji wprowadzenia do kampanii. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie doprowadzić do spotkania z Julio, jak przygotować się do wyprawy na plantację i jak dokonać skutecznego sabotażu obozu jenieckiego Viviro.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
2 - Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Rękawice Fuego Mitts - Pozwalają one na natychmiastowe ugaszenie płomieni jeśli bohater wejdzie w kontakt z ogniem.
  2. Maska Hazmat Mask - Gwarantuje ona ochronę przed trucizną i w rezultacie może przydać się w tych wszystkich lokacjach, w których bohater jest narażany na trujące czerwone opary.
  3. Odblokowanie operacji Paliwo dla rewolucji.

Spotkanie się z Julio (Meet Julio)

W celu rozpoczęcia tego zadania musicie porozmawiać z Clarą w jej obozie oraz oczywiście zgodzić się na udzielenie pomocy rebeliantom - Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W celu rozpoczęcia tego zadania musicie porozmawiać z Clarą w jej obozie oraz oczywiście zgodzić się na udzielenie pomocy rebeliantom.

Julio jest jednym z rebeliantów i spotkacie go w południowej części wyspy, w lokacji o nazwie Farmy Perez (Perez Farms). Od Julio otrzymacie dwa przydatne przedmioty - rękawice Fuego Mitts oraz maskę Hazmat Mask. Dobrze jest je oba umieścić w aktywnych slotach, gdyż zwiększą Wasze szanse przeżycia w tej misji (ochrona przed ogniem oraz trucizną).

Podążanie za Julio (Follow Julio)

Musisz wyruszyć śladem Julio do miejsca, w którym rozegrana zostanie najważniejsza część misji - to obóz jeniecki Viviro (Viviro Prison Camp) - Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musisz wyruszyć śladem Julio do miejsca, w którym rozegrana zostanie najważniejsza część misji - to obóz jeniecki Viviro (Viviro Prison Camp).

Po dotarciu do celu podróży wdrapcie się na wieżę i rozpocznijcie rekonesans z pomocą smartfona. Postarajcie się oznaczyć jak najwięcej przeciwników i zwróćcie też uwagę na duże żółte zbiorniki. Po zakończonym zwiadzie możecie zjechać na linie żeby szybciej zbliżyć się do obszaru misji.

Sabotaż plantacji Viviro Nueve (Sabotage the Viviro Nueve Plantation)

W trakcie wykonywania czynności na terenie plantacji macie swobodę działania - możecie pozostawać w ukryciu lub przystępować do walk, które wiążą się jednak z ryzykiem utraty zdrowia oraz wezwania posiłków (w centralnej części plantacji można sabotować alarm) - Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie wykonywania czynności na terenie plantacji macie swobodę działania - możecie pozostawać w ukryciu lub przystępować do walk, które wiążą się jednak z ryzykiem utraty zdrowia oraz wezwania posiłków (w centralnej części plantacji można sabotować alarm).

Jeśli doszło do wszczęcia alarmu, to spodziewajcie się tego, że nowi wrogowie mogą przybywać na teren plantacji pieszo lub pojazdami - te drugie warto próbować niszczyć zanim się zatrzymają. Możecie też np. przedostać się na dach centralnego budynku i atakować wrogów z użyciem stacjonarnego działka maszynowego. Nie próbujcie jednak zabić 100% przeciwników, tylko dążyć do zaliczenia aktualnego celu misji.

W lokacji tej prawdopodobnie po raz pierwszy spotkacie przeciwników w żółtych kombinezonach - Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W lokacji tej prawdopodobnie po raz pierwszy spotkacie przeciwników w żółtych kombinezonach. Mogą oni rozpylać truciznę i jeśli znajdziecie się w jej zasięgu to zaczniecie tracić punkty zdrowia. Starajcie się eliminować ich z zaskoczenia lub z dużej odległości.

Waszym zadaniem jest zapełnienie paska zniszczeń w 100% (lewy górny róg ekranu) - Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Waszym zadaniem jest zapełnienie paska zniszczeń w 100% (lewy górny róg ekranu). Nie musicie zniszczyć całej plantacji i macie możliwość wyboru czynności prowadzących do udanego sabotażu.

Bardziej oczywisty wariant sabotażu to podpalanie czerwonych roślin. Najłatwiej możecie to osiągnąć używając zdobytego niedawno miotacza ognia (Tostador), ale jeśli zużyliście zapasy paliwa to możecie też trafiać w beczki sąsiadujące z roślinami, które będą eksplodowały i rozpoczynały nowe pożary.

Drugi sposób na dokonywanie zniszczeń to wysadzanie dużych żółtych zbiorników - Far Cry 6: Ogień i furia (Fire and Fury) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Drugi sposób na dokonywanie zniszczeń to wysadzanie dużych żółtych zbiorników. Do realizacji tego planu najłatwiej wykorzystywać Supremo Exterminador z nagrody z poprzedniej misji, ale możecie też np. rzucać dowolnymi materiałami wybuchowymi czy wykonywać długi ostrzał.

Po zapełnieniu w 100% paska zniszczeń spotkajcie się z Julio na obrzeżach plantacji żeby zakończyć misję.