Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Skarb narodu (National Treasure) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Skarb narodu. Dowiecie się jak wykraść czołg Karlito z muzeum Castillo.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Skarb narodu (National Treasure) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie znaleźć czołg Karlito w muzeum Castillo, jak doprowadzić do naprawienia i wykradzenia czołgu, a także jak dotrzeć bezpiecznie Karlitem do kryjówki rebeliantów.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Ozdoba (Charm) El Tanque.

Wyzwolenie Karlito (Liberate Karlito)

To jedna z nowych głównych misji odblokowywanych po ukończeniu operacji Nowa rewolucja - Far Cry 6: Skarb narodu (National Treasure) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedna z nowych głównych misji odblokowywanych po ukończeniu operacji Nowa rewolucja. Na potrzeby rozpoczęcia opisywanego zadania musicie spotkać się z El Tigre w kryjówce rebeliantów w miasteczku Concepcion w El Este.

Po odbytej rozmowie musicie wyruszyć do muzeum Castillo. Część muzeum jest otwarta dla gości i jeśli chcecie to możecie wejść do środka frontowymi drzwiami ze schowaną bronią i na spokojnie rozejrzeć się po pierwszych pomieszczeniach.

Karlito to nazwa zabytkowego czołgu, który stoi zaparkowany na centralnym dziedzińcu - Far Cry 6: Skarb narodu (National Treasure) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Karlito to nazwa zabytkowego czołgu, który stoi zaparkowany na centralnym dziedzińcu. Jest to jedna z zakazanych stref muzeum.

Nie próbujcie od razu ukraść czołgu, bo jest on uszkodzony - Far Cry 6: Skarb narodu (National Treasure) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Nie próbujcie od razu ukraść czołgu, bo jest on uszkodzony. Zamiast tego w pierwszej kolejności skupcie się na wyeliminowaniu wszystkich przeciwników z muzeum. Proponujemy udać się na tyły budynku i skorzystać ze schodów prowadzących na piętro. Najpierw zajmijcie się zabiciem wszystkich wrogów z piętra i następnie zainteresujcie się tymi z parteru.

Warto prowadzić działania z ukrycia. Jeżeli doszło do wszczęcia alarmu, to radzimy jak najszybciej dotrzeć do czołgu, bo do muzeum mogą zostać wezwane posiłki.

Naprawienie Karlita (Repair Karlito)

Po tym jak pozbędziecie się wszystkich żołnierzy podejdźcie do Karlita i wybierzcie zestaw naprawczy z inwentarza żeby z pomocą tego gadżetu przywrócić czołg do pełni sprawności - Far Cry 6: Skarb narodu (National Treasure) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak pozbędziecie się wszystkich żołnierzy podejdźcie do Karlita i wybierzcie zestaw naprawczy z inwentarza żeby z pomocą tego gadżetu przywrócić czołg do pełni sprawności.

Przejazd Karlitem (Drive Karlito)

Po tym jak naprawicie czołg w muzeum pojawi się El Tigre - Far Cry 6: Skarb narodu (National Treasure) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak naprawicie czołg w muzeum pojawi się El Tigre. Zajmijcie miejsce w kabinie operatora czołgu i wyruszcie prosto żeby rozbić bramę muzeum.

Podczas przejazdu możecie polegać na miotaczu ognia, w który wyposażony został czołg. Przydaje się on zarówno do podpalania żołnierzy, jak i skutecznego uszkadzania wrogich pojazdów.

Waszym zadaniem jest zaliczenie dłuższego przejazdu czołgiem Karlito, w trakcie którego będziecie nękani przez siły wroga - Far Cry 6: Skarb narodu (National Treasure) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Waszym zadaniem jest zaliczenie dłuższego przejazdu czołgiem Karlito, w trakcie którego będziecie nękani przez siły wroga. Czołg jest bardzo wytrzymały i zadbajcie jedynie o szybkie zestrzelenie wrogiego śmigłowca, który powinien pojawić się w trakcie rozgrywania sceny ucieczki z muzeum. Jeśli mimo wszystko czołg zostanie poważniej uszkodzony, to zatrzymajcie się na chwilę, wyjdźcie z kabiny i dokonajcie napraw.

W dalszej części przejazdu będziecie podróżowali wzdłuż koryta rzeki - Far Cry 6: Skarb narodu (National Treasure) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W dalszej części przejazdu będziecie podróżowali wzdłuż koryta rzeki. Tutejsze walki nie powinny być wymagające, ale pilnujcie się żeby nie doprowadzić do wywrócenia się czołgu ani do zakleszczenia się na jakiejś skale czy innej większej przeszkodzie.

Musicie dotrzeć czołgiem do jaskini, w której skrywają się rebelianci. Zakończycie dzięki temu operację.