Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Otwarte niebo (Open Skies) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Otwarte niebo. Dowiecie się jak zinfiltrować bunkier FND Radar Bunker.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Otwarte niebo (Open Skies) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Nasza solucja informuje m.in. jak dostać się do bunkra FND Radar Bunker, gdzie znaleźć komputer i jak przeprowadzić proces hakowania.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Dieslowa Daisy.

Uzyskanie dostępu do podziemnego bunkra (Access the underground bunker)

Zadanie to pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu operacji Zakopanie topora - Far Cry 6: Otwarte niebo (Open Skies) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadanie to pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu operacji Zakopanie topora. Musicie spotkać się z Alejandro na Farmie Montero.

Bunkier znajduje się w lokacji Ida's Refuge w podregionie Aguas Lindas w Madrugadzie. Przy wejściu do niego spotkacie prawdopodobnie co najmniej 1 żołnierza, ale można go łatwo zabić np. strzałem ze snajperki z dużej odległości.

Zhakowanie głównego komputera (Hack the main computer)

W trakcie przeprawy przez bunkier warto się skradać (choć nie jest to obowiązkowe) i oprócz używania broni z tłumikiem zadbajcie też wtedy o niszczenie napotykanych po drodze kamer ochrony - Far Cry 6: Otwarte niebo (Open Skies) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie przeprawy przez bunkier warto się skradać (choć nie jest to obowiązkowe) i oprócz używania broni z tłumikiem zadbajcie też wtedy o niszczenie napotykanych po drodze kamer ochrony. W przypadku bezpośrednich walk starajcie się ustawiać za jakimiś mijanymi zasłonami i czekać na przybycie przeciwników żeby ich łatwo zaatakować.

Poszukiwany komputer jest na jednym z biurek w bunkrze i musicie wejść w interakcję z nim - Far Cry 6: Otwarte niebo (Open Skies) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Poszukiwany komputer jest na jednym z biurek w bunkrze i musicie wejść w interakcję z nim.

Rozpocznie się proces wysyłania danych i musicie zaczekać na napełnienie się w 100% paska postępów (lewy górny róg ekranu). Jeśli nie wszczęliście alarmu, to powinniście być w stanie przeczekać proces hakowania w spokoju. W przeciwnym razie spodziewajcie się, że będziecie nękani przez wrogich żołnierzy z bunkra.

Ucieczka z bunkra (Escape the FND Radar Bunker area)

Bunkier możecie opuścić tą samą drogą, którą przyszliście - Far Cry 6: Otwarte niebo (Open Skies) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Bunkier możecie opuścić tą samą drogą, którą przyszliście. W przypadku prowadzenia działań z ukrycia nie powinniście już spotkać żadnych nowych przeciwników. Operacja zakończy się po tym jak dostatecznie oddalicie się od wrogiej lokacji z bunkrem.