Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Widok TPP - czy można włączyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 wyjaśnia czy można korzystać z kamery TPP w trakcie eksploracji świata, czy widok FPP jest obowiązkowy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie wyjaśnienie czy możliwe jest swobodne korzystanie z kamery TPP, tzn. z widoku z perspektywy trzeciej osoby. Może to być istotna wiedza, jeśli nie do końca odpowiada Wam domyślny widok FPP.

Far Cry 6 analogicznie do swoich poprzedników oferuje widok FPP, a więc akcja obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby (oczu bohatera) - Far Cry 6: Widok TPP - czy można włączyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 analogicznie do swoich poprzedników oferuje widok FPP, a więc akcja obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby (oczu bohatera).

W grze jest dostępna opcja kamery TPP (widok z perspektywy trzeciej osoby), ale ma ona bardzo duże ograniczenia. Widok TPP automatycznie załącza się w trakcie odwiedzania obozów zaprzyjaźnionych rebeliantów - na mapie świata znajduje się kilka z nich.

Niestety nie można zostawić opcji TPP na potrzeby eksploracji świata gry. Za każdym razem gdy dostatecznie oddalicie się od obozu partyzantów gra automatycznie przywróci widok FPP.

Dodatkowa informacja - W Far Cry 6 pojawiają się też pełnoprawne scenki przerywnikowe - Far Cry 6: Widok TPP - czy można włączyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dodatkowa informacja - W Far Cry 6 pojawiają się też pełnoprawne scenki przerywnikowe. Jest to dodatkowa okazja do tego żeby przyjrzeć się sterowanemu bohaterowi, zwłaszcza że cut-scenki zachowują Wasze wybory odnośnie używanych elementów ubioru (za wyjątkiem nakrycia głowy, które jest tymczasowo ukrywane).