Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Fly Ball - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Fly Ball. Dowiecie się gdzie ukraść samolot wojskowy i jak go dostarczyć do Philly’ego.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Fly Ball - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak pozyskać maszynę do rzucania piłek, gdzie znaleźć samolot wojskowy, jak wykonać bezpieczny przelot samolotem i jak dotrzeć maszyną latającą do hangaru Philly'ego.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Ozdoba (Charm) Beisbol.
  2. Odblokowanie operacji Justicia Montero.

Znalezienie maszyny do rzucania piłkami (Find the baseball pitching machine)

Misję tę powinniście otrzymać niedługo po ukończeniu operacji Dieslowa Daisy - musi z Wami ponownie skontaktować się Philly - Far Cry 6: Fly Ball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Misję tę powinniście otrzymać niedługo po ukończeniu operacji Dieslowa Daisy - musi z Wami ponownie skontaktować się Philly.

Znacznik celu misji doprowadzi Was na boisko do gry w baseballa. Nie śpieszcie się z dotarciem do tej lokacji, bo na obrzeżach boiska możecie wpaść na pułapki (przykładową pokazuje obrazek) oraz na samym boisku przebywają żołnierze.

Zbadajcie budkę komentatorów sąsiadującą z trybunami - Far Cry 6: Fly Ball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zbadajcie budkę komentatorów sąsiadującą z trybunami. Znajdziecie w niej kartę dostępu (Verdera Diamond Storage Keycard).

Z kartą dostępu dotrzyjcie do małego składziku sąsiadującego z boiskiem i użyjcie jej do otwarcia drzwi - Far Cry 6: Fly Ball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z kartą dostępu dotrzyjcie do małego składziku sąsiadującego z boiskiem i użyjcie jej do otwarcia drzwi. W środku znajdziecie maszynę do rzucania piłek.

Znalezienie wojskowego samolotu dla Philly'ego (Find a military plane for Philly)

Gra daje różne możliwości pozyskania samolotu wojskowego, przy czym najłatwiej jest udać się na jeden z pasów startowych w Madrugadzie - w przykładzie z obrazka jest to pas na południe od doliny Tobacco Valley - Far Cry 6: Fly Ball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Gra daje różne możliwości pozyskania samolotu wojskowego, przy czym najłatwiej jest udać się na jeden z pasów startowych w Madrugadzie - w przykładzie z obrazka jest to pas na południe od doliny Tobacco Valley.

Ważne jest to żeby w okolicy nie było już aktywnych działek przeciwlotniczych, bo w przeciwnym razie mogą one Was zestrzelić w trakcie lotu. Możecie sami badać okolicę lub (lepszy pomysł) zagadywać do napotykanych NPC-ów oznaczonych wykrzyknikiem, który bardzo często informują o aktywnych działach AA z okolicy. Po poznaniu lokalizacji działa (lub działek) dotrzyjcie do niego i użyjcie dowolnych materiałów wybuchowych żeby je zniszczyć.

Pas startowy jest pilnowany przez wrogich żołnierzy, aczkolwiek wyeliminowanie ich wszystkich nie jest obowiązkowe - Far Cry 6: Fly Ball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Pas startowy jest pilnowany przez wrogich żołnierzy, aczkolwiek wyeliminowanie ich wszystkich nie jest obowiązkowe. Najlepiej jest zająć się tymi stojącymi bezpośrednio na pasie po to żeby nie doprowadzić do ewentualnych problemów ze zderzenia się z nimi czy w związku z ostrzałem z ich strony.

Dotrzyjcie do nieużywanego samolotu wojskowego, zajmijcie miejsce w jego kabinie i wzbijcie się w powietrze.

Dostarczenie samolotu Philly'emu (Deliver the plane to Philly)

Na mapie pojawi się cel podróży i w celu uniknięcia ewentualnych problemów najlepiej lecieć tam w linii prostej oraz na większej wysokości - Far Cry 6: Fly Ball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na mapie pojawi się cel podróży i w celu uniknięcia ewentualnych problemów najlepiej lecieć tam w linii prostej oraz na większej wysokości.

Musicie samodzielnie wylądować na pasie startowym. Po tym jak zauważycie go w oddali zacznijcie powoli obniżać lot (ale nie za bardzo, by nie uderzyć w drzewa!) i możecie też nieco zmniejszyć prędkość lotu.

Ostrożnie dotknijcie płyty pasa startowego i po udanym lądowaniu doprowadźcie powoli samolot do oznaczonego hangaru - Far Cry 6: Fly Ball - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ostrożnie dotknijcie płyty pasa startowego i po udanym lądowaniu doprowadźcie powoli samolot do oznaczonego hangaru. Wjechanie samolotem do hangaru załączy scenkę przerywnikową i zakończy operację.