Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Partyzantka (The Guerrilla) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Partyzantka. Dowiecie się jak odblokować ukryte zakończenie i główną część kampanii.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji zatytułowanej Partyzantka (The Guerrilla) - finałowej misji wprowadzenia do głównego wątku fabularnego. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. jak doprowadzić do odblokowania sekretnego zakończenia, z kim można spotkać się w kryjówce partyzantów, oraz z czym wiąże się awans do podstawowej części kampanii gry.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie trofeum Hidden in Plain Sight - jest ono przyznawane za wyświetlenie ukrytego zakończenia.
  2. Odblokowanie operacji Poznaj państwa Monteros.
  3. Odblokowanie operacji Poznaj legendy.
  4. Odblokowanie operacji Poznaj Maximas Matanzas.
  5. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Przewaga.
  6. Możliwość swobodnego podróżowania po całej mapie. Do nowo odblokowanych głównych misji możecie przystępować w dowolnej kolejności.

Sekretne zakończenie

Opisywany quest rozpocznie się tuż po zaliczeniu głównej misji Libertad powstaje, czyli po zniszczeniu 2 wrogich statków, które blokowały zatokę na wyspie Isla Santuario - Far Cry 6: Partyzantka (The Guerrilla) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Opisywany quest rozpocznie się tuż po zaliczeniu głównej misji Libertad powstaje, czyli po zniszczeniu 2 wrogich statków, które blokowały zatokę na wyspie Isla Santuario.

Dopłyniecie łodzią do Wyspy Libertad i z początkowej rozmowy dowiecie się, że rebelianci przygotowali dla bohatera łódź. Możecie użyć tej łodzi do odblokowania sekretnego zakończenia.

W celu wyświetlenia ukrytego zakończenia wejdźcie na pokład łodzi i zacznijcie się po prostu oddalać od kryjówki partyzantów - Far Cry 6: Partyzantka (The Guerrilla) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W celu wyświetlenia ukrytego zakończenia wejdźcie na pokład łodzi i zacznijcie się po prostu oddalać od kryjówki partyzantów. Po tym jak dostatecznie się od niej oddalicie załączy się cut-scenka zakończenia i wyświetlone zostaną napisy końcowe.

Obejrzenie sekretnego zakończenia nie kończy bezpowrotnie kampanii. Po tym jak powrócicie do menu głównego możecie z niego wybrać opcję kontynuowania rozgrywki. Powrócicie do momentu sprzed użycia łodzi, czyli na sam początek opisywanego zadania.

Porozmawianie z Juanem (Talk to Juan)

Juan przebywa w jednym z pomieszczeń bazy rebeliantów - Far Cry 6: Partyzantka (The Guerrilla) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Juan przebywa w jednym z pomieszczeń bazy rebeliantów. W wyniku spotkania się z nim odblokujecie Yarańską opowieść (poboczny quest) Przewaga dotyczącą dostarczania mu zubożonego uranu i wymieniania go na bronie i nowe odmiany Supremów.

Porozmawianie z Clarą (Talk to Clara)

W celu zainicjowania spotkania z Clarą dotrzyjcie do pobliskiej wieży - Far Cry 6: Partyzantka (The Guerrilla) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W celu zainicjowania spotkania z Clarą dotrzyjcie do pobliskiej wieży. Załączy się scenka przerywnikowa obrazująca plan działania rebelianckich sił.

Dodatkowa uwaga - Zaliczenie opisywanej misji może odblokować dodatkową zawartość DLC, jeśli do takowej posiadacie dostęp (pre-order, Złota edycja itp - Far Cry 6: Partyzantka (The Guerrilla) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dodatkowa uwaga - Zaliczenie opisywanej misji może odblokować dodatkową zawartość DLC, jeśli do takowej posiadacie dostęp (pre-order, Złota edycja itp.). Mogą to być np. nowe questy, pojazdy, Amigos, bronie czy inne elementy wyposażenia.

Możecie też otrzymać 300 kredytów Far Cry do dokonywania zakupów w sklepie z mikrotransakcjami.

Główny wątek fabularny - co dalej?

Począwszy od tego momentu macie większą swobodę w temacie kolejności zaliczania operacji, czyli głównych questów gry - Far Cry 6: Partyzantka (The Guerrilla) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Począwszy od tego momentu macie większą swobodę w temacie kolejności zaliczania operacji, czyli głównych questów gry:

  1. Możecie dotrzeć do regionu Madrugada i przystąpić do jego pierwszego questu Poznaj Państwa Monteros - To rekomendowane działanie, gdyż to okolica z niższą rangą i nie zostanicie w rezultacie przytłoczeni przez trudne walki.
  2. Możecie dotrzeć do regionu El Este i przystąpić do jego pierwszego questu Poznaj legendy.
  3. Możecie dotrzeć do regionu Valle De Oro i przystąpić do jego pierwszego questu Poznaj Maximas Matanzas.