Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Tryb fotograficzny - jak włączyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika podpowiada jak aktywować tryb fotograficzny w grze Far Cry 6 i informuje jakie główne funkcje oferuje photo mode.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak włączyć tryb fotograficzny (photo mode). Zawarliśmy też zestawienie najważniejszych funkcji oferowanych przez tryb fotograficzny w trakcie przygotowywania się do zrobienia zdjęcia.

Tryb fotograficzny w Far Cry 6 domyślnie aktywuje się z menu pauzy - musicie wybrać odpowiednią opcję z zakładki systemowej - Far Cry 6: Tryb fotograficzny - jak włączyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Tryb fotograficzny w Far Cry 6 domyślnie aktywuje się z menu pauzy - musicie wybrać odpowiednią opcję z zakładki systemowej. Możliwe jest też jednak przypisanie trybu photo mode do jednego z przycisków.

W trybie fotograficznym dostępnych jest mnóstwo opcji, dzięki którym możecie zrobić idealne zdjęcie - Far Cry 6: Tryb fotograficzny - jak włączyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trybie fotograficznym dostępnych jest mnóstwo opcji, dzięki którym możecie zrobić idealne zdjęcie. Najważniejsze z nich to:

  1. Tryb kamery - Zdjęcie można zrobić dzięki swobodnemu manipulowaniu kamerą lub z perspektywy pierwszej osoby.
  2. Rodzaj trybu fotograficznego - W trybie Studio Mode rozgrywka jest pauzowana, ale możecie też załączyć tryb Live Mode, który wznawia rozgrywkę i może pozwolić np. na wykonanie dynamicznego ujęcia na bazie tego co dzieje się w tle.
  3. Ukrywanie postaci i zwierząt.
  4. Regulowanie pola widzenia i głębi ostrości.
  5. Wybieranie pozy i emotki dla głównego bohatera oraz obracanie protagonisty.
  6. Zmiana pory dnia oraz warunków pogodowych.
  7. Zmiana poziomu jasności oraz kontrastu.
  8. Nakładanie na ekran różnorakich filtrów, np. symulujących kliszę filmową czy dodających chromatyczną aberrację.
  9. Nakładanie na ekran ikon i ramek.
Po ustawieniu wszystkich opcji możecie wcisnąć przycisk schowania interfejsu po to żeby wykonać zdjęcie bez żadnych widocznych elementów HUD-a - Far Cry 6: Tryb fotograficzny - jak włączyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po ustawieniu wszystkich opcji możecie wcisnąć przycisk schowania interfejsu po to żeby wykonać zdjęcie bez żadnych widocznych elementów HUD-a.