Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Raj utracony. Dowiecie się jak dotrzeć do Hotelu Paraiso w regionie Esperanza.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Raj utracony (Paradise Lost) - to jedna z głównych misji powiązanych z regionem Esperanza (stolica Yary). Poniższa solucja podpowiada m.in. jak dotrzeć do Esperanzy, jak podkładać ładunki wybuchowe, jak dostać się do lobby i apartamentu Hotelu Paraiso, a także jak zaliczyć scenę ucieczki z hotelu.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. 1956 Beamont "El Presidente" - to limuzyna prezydencka, którą możecie wybierać z punktów odbioru pojazdów.
  2. Odblokowanie operacji Skrytka.

Spotkanie się z Clarą w Esperanzie (Meet Clara in Esperanza)

To jedna z operacji powiązanych z Esperanzą, czyli stolicą Yary - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedna z operacji powiązanych z Esperanzą, czyli stolicą Yary. Odblokujecie ją w trakcie zajmowania się innymi operacjami (głównymi misjami). Nie radzimy śpieszyć się z przystąpieniem do tego zadania, bo domyśla ranga Esperanzy to aż 7 (może ona też dalej zwiększać się w miarę zaliczania kampanii). Postarajcie się co najmniej zrównać rangę (poziom) bohatera z aktualną rangą miasta.

Do Esperanzy możecie dotrzeć od dowolnej strony, przy czym spodziewajcie się napotykania po drodze licznych małych i większych posterunków. Możecie je omijać (będzie się to prawdopodobnie wiązało ze zejściem/zjechaniem z głównej drogi) lub przystępować do walk z napotykanymi żołnierzami.

Po dotarciu we wskazane miejsce na mapie miasta musicie zająć się zlokalizowaniem tutejszej kryjówki rebeliantów Mercurio Mecanico i wejście do niej pokazuje powyższy obrazek - jest to metalowa bramka na jednej z ulic w centrum - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu we wskazane miejsce na mapie miasta musicie zająć się zlokalizowaniem tutejszej kryjówki rebeliantów Mercurio Mecanico i wejście do niej pokazuje powyższy obrazek - jest to metalowa bramka na jednej z ulic w centrum. Możecie opcjonalnie rozejrzeć się po kryjówce lub od razu dotrzeć do miejsca spotkania z Clarą i Juanem.

Umieszczenie materiałów wybuchowych przy punktach kontrolnych (Plant explosives at checkpoints)

Na mapie Esperanzy zostaną zaznaczone 3 miejsca podłożenia ładunków wybuchowych - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na mapie Esperanzy zostaną zaznaczone 3 miejsca podłożenia ładunków wybuchowych. Docierajcie do nich pieszo podróżując uliczkami w centrum. Po drodze regularnie pomagajcie sobie telefonem (na potrzeby rekonesansu) oraz wskazaniami radaru. W szczególności uważajcie na snajperów służb specjalnych, bo niektórzy z nich mogą być rozstawieni na okolicznych dachach.

W każdej z oznaczonych przez grę lokacji musicie znaleźć wyróżnione na żółto miejsce podłożenia ładunku wybuchowego - przytrzymajcie przycisk interakcji - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W każdej z oznaczonych przez grę lokacji musicie znaleźć wyróżnione na żółto miejsce podłożenia ładunku wybuchowego - przytrzymajcie przycisk interakcji.

Obok jednego z punktów kontrolnych stoi zaparkowany czołg i w lokacji tej bardzo wskazane jest prowadzenie działań z ukrycia po to żeby któryś z wrogów nie postanowił wskoczyć do czołgu i zaczął go używać - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Obok jednego z punktów kontrolnych stoi zaparkowany czołg i w lokacji tej bardzo wskazane jest prowadzenie działań z ukrycia po to żeby któryś z wrogów nie postanowił wskoczyć do czołgu i zaczął go używać. Musielibyście wtedy szybko podłożyć ładunek lub sabotować/zniszczyć czołg.

Spotkanie się z Juanem (Rendezvous with Juan)

Juan przebywa na dachu budynku sąsiadującego z hotelem - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Juan przebywa na dachu budynku sąsiadującego z hotelem. Wybierzcie przemarsz bocznymi uliczkami i spodziewajcie się spotkania co najmniej jednego wrogiego patrolu, który warto zaatakować z zaskoczenia.

Po zbliżeniu się do celu misji rozejrzyjcie się za interaktywnym zaczepem na dachu - będziecie mogli złapać się go i wdrapać po linie na dach po to żeby spotkać się z Juanem i obejrzeć eksplozje podłożonych wcześniej ładunków.

Zabezpieczenie hotelowego lobby (Secure the hotel lobby)

Skorzystajcie z liny żeby zjechać z dachu i skierujcie się w stronę głównego wejścia do hotelu Paraiso - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Skorzystajcie z liny żeby zjechać z dachu i skierujcie się w stronę głównego wejścia do hotelu Paraiso.

Macie pełną swobodę działania - żołnierzy z lobby możecie pokonywać w bezpośrednich starciach lub dzięki skrytobójczym atakom. Obserwujcie wskazania radaru i pamiętajcie o tym, że do zabezpieczenia są parter oraz piętro.

Dotarcie do apartamentu Antona (Go to Anton's penthouse suite)

Do skorzystania z windy potrzebny będzie Wam klucz (Executive Elevator Key), który możecie odnaleźć w lobby na jednym z biurek z komputerem - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do skorzystania z windy potrzebny będzie Wam klucz (Executive Elevator Key), który możecie odnaleźć w lobby na jednym z biurek z komputerem. Po zdobyciu go dotrzyjcie do windy i skorzystajcie z niej załączając nową scenkę przerywnikową.

Ucieczka z hotelu Paraiso (Escape from Hotel Paraiso)

Po odzyskaniu kontroli nad bohaterem rozpocznie się obława (Heat) i Waszym zadaniem jest wydostanie się z budynku hotelu - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po odzyskaniu kontroli nad bohaterem rozpocznie się obława (Heat) i Waszym zadaniem jest wydostanie się z budynku hotelu.

Podążajcie liniowymi korytarzami eliminując pojedynczych wrogów (znajdziecie też składzik amunicji). Dotrzecie do garażu, w którym stoi limuzyna prezydenta. Możecie jej użyć do rozpoczęcia ucieczki z Esperanzy.

Operacja teoretycznie zakończy się po wyjechaniu z garażu, ale zadbajcie również o to żeby wydostać się z Esperanzy i zgubić pościg - Far Cry 6: Raj utracony (Paradise Lost) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Operacja teoretycznie zakończy się po wyjechaniu z garażu, ale zadbajcie również o to żeby wydostać się z Esperanzy i zgubić pościg. Po drodze możecie potrącać pojedynczych przeciwników, ale unikajcie większych kraks. Skupcie się na szybkiej jeździe po to żeby wyjechać poza miasto. Możecie następnie przeczekać w ukryciu, aż zółty pasek obławy (jest widoczny obok radaru) z czasem opadnie i obława dzięki temu zakończy się.