Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Wszystko do stracenia. Dowiecie się jak pomóc farmerom z Doliny Fernando.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - to poboczna misja z regionu El Este. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie spotkać się z Petrą Toca, a także jak pomóc farmerom z lokacji Casa Rivera, Arrese Farm, Hinojosa Farm i Duarte Farm.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Nic do ukrycia.

Odblokowanie misji

Zadanie to możecie odblokować odnajdując znacznik w dolinie Fernando (Fernando Valley) - Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadanie to możecie odblokować odnajdując znacznik w dolinie Fernando (Fernando Valley). Postać, z którą musicie porozmawiać to Petra Toca, którą znajdziecie pracującą w jednym z gospodarstw.

Pomoc farmerom z Doliny Fernando (Help the Fernando Valley farmers)

Na mapie świata pojawią się 4 różne znaczniki i miejsca te możecie odwiedzać w dowolnej kolejności - Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na mapie świata pojawią się 4 różne znaczniki i miejsca te możecie odwiedzać w dowolnej kolejności. W naszej solucji opisujemy je w kolejności z powyższego obrazka - zaczynając od gospodarstwa 1 i kończąc na gospodarstwie 4.

Farma 1 - Casa Rivera

1 - Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Na farmie z punktu 1 na mapie (Casa Rivera) musicie zniszczyć deski z obrazka 1 żeby odsłonić zawór i móc wejść z nim w interakcję - Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na farmie z punktu 1 na mapie (Casa Rivera) musicie zniszczyć deski z obrazka 1 żeby odsłonić zawór i móc wejść z nim w interakcję.

Zeskoczcie z wyższej półki na dach generatora i następnie na obszar tuż przed nim. Pozwoli to Wam bezpiecznie wyjąć duży kabel zasilania z obrazka 2.

Farma 2 - Arrese Farm

2 - Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Na farmie z punktu 2 na mapie (Arrese Farm) zostaniecie poproszeni o zabranie ze stodoły koguta, który jest jednym z sekretów / znajdziek - Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na farmie z punktu 2 na mapie (Arrese Farm) zostaniecie poproszeni o zabranie ze stodoły koguta, który jest jednym z sekretów / znajdziek. Stodoła jest zamknięta, ale możecie wbić się do środka od tyłu (obrazek 1). Skrzynkę z kogutem prezentuje obrazek 2.

Farma 3 - Hinojosa Farm

Na farmie z punktu 3 na mapie (Hinojosa Farm) wystarczy dokonać odkrycia, że żołnierze zamordowali wszystkich jej mieszkańców - Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na farmie z punktu 3 na mapie (Hinojosa Farm) wystarczy dokonać odkrycia, że żołnierze zamordowali wszystkich jej mieszkańców. Na farmie powinniście spotkać żołnierza z psem obronnym, aczkolwiek zaatakowanie ich jest opcjonalne.

Farma 4 - Duarte Farm

Na farmie z punktu 4 na mapie (Duarte Farm) znajdziecie wieśniaka przetrzymywanego przez żołnierza - Far Cry 6: Wszystko do stracenia (Everything to Lose) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na farmie z punktu 4 na mapie (Duarte Farm) znajdziecie wieśniaka przetrzymywanego przez żołnierza. Zabijcie przeciwnika i doprowadźcie do oswobodzenia cywila.

Po załatwieniu spraw na terenie wszystkich 4 gospodarstw misja zakończy się. Odblokujecie jednak drugi poboczny quest Petry - Nic do ukrycia.