Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didn't Happen) - solucja Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Obraz wart tysiąca słów z podpowiedziami gdzie zrobić zdjęcia w BioVida Facility.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didn't Happen) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja podpowiada m.in. jak zinfiltrować placówkę BioVida oraz jak i gdzie wykonać 3 zdjęcia z dowodami na mordowanie mieszkańców wyspy.

Zbadanie placówki BioVida (Investigate the BioVida facility)

To jedno z nowych głównych zadań odblokowywanych po ukończeniu operacji Weź leki - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedno z nowych głównych zadań odblokowywanych po ukończeniu operacji Weź leki. Musicie spotkać się ponownie z El Tigre w obozie Patriotas Peak w regionie El Este.

Placówka BioVida znajduje się na północny-wschód od kryjówki partyzantów i sąsiaduje z jeziorem Higado Lake. Po dotarciu na miejsce odkryjecie, że teren placówki jest pilnie strzeżony i że ona sama jest ogrodzona. Zamiast wybierać pilnowane główne przejście do środka możecie dostać się np. od strony wody.

Na terenie bazy BioVida będziecie musieli zrobić smartfonem 3 zdjęcia dokumentujące dziejące się w niej złe rzeczy - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na terenie bazy BioVida będziecie musieli zrobić smartfonem 3 zdjęcia dokumentujące dziejące się w niej złe rzeczy. Zanim tego dokonacie proponujemy poświęcić trochę czasu na rozprawienie się przynajmniej z częścią przeciwników przebywających w okolicy.

Możecie łatwo wykonać zwiad i używać broni z tłumikiem np. po wdrapaniu się na dach jednego ze zbiorników. Ewentualne wszczęcie alarmu nie oznacza zawalenia misji, ale może Wam ją utrudnić i doprowadzić do pojawienia się posiłków (w tym śmigłowca).

Pierwsze zdjęcie

1 - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry
Pierwsze zdjęcie wymaga odwiedzenia budynku przepompowni sąsiadującego z jeziorem - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Pierwsze zdjęcie wymaga odwiedzenia budynku przepompowni sąsiadującego z jeziorem. Znajdziecie w nim zawór i musicie wejść z nim w interakcję.

Doprowadzicie do obniżenia poziomu wody w zbiorniku i zbadajcie obszar gdzie wcześniej widoczne były nad wodą czerwone opary - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Doprowadzicie do obniżenia poziomu wody w zbiorniku i zbadajcie obszar gdzie wcześniej widoczne były nad wodą czerwone opary. Odnajdziecie stos ciał, które leżały na dnie.

Wybierzcie z inwentarza smartfona (górny kierunek na krzyżaku) i wciśnijcie przycisk zrobienie zdjęcia (R1/RB).

Drugie zdjęcie

W celu zrobienia drugiego zdjęcia musicie zbadać obszar z klatkami, w których więzione były osoby poddawane eksperymentom - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

W celu zrobienia drugiego zdjęcia musicie zbadać obszar z klatkami, w których więzione były osoby poddawane eksperymentom.

W jednej z klatek znajdziecie zwłoki i należy je sfotografować.

Trzecie zdjęcie

2 - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry
Ostatnie trzecie zdjęcie wymaga przedostania się do wnętrza głównego budynku, ale niestety jego drzwi są zamknięte - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ostatnie trzecie zdjęcie wymaga przedostania się do wnętrza głównego budynku, ale niestety jego drzwi są zamknięte.

Rozejrzyjcie się w okolicy za oficerem - musicie zamordować tę postać i użyć jej karty dostępu. Dotrzyjcie z nią do drzwi (uwaga - w tej okolicy jest kamera, którą warto wcześniej zniszczyć).

Wewnątrz budynku zlokalizujcie schody prowadzące na górne balkoniki - Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów (Pics or It Didnt Happen) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wewnątrz budynku zlokalizujcie schody prowadzące na górne balkoniki. Znajdziecie się przy oknach, przez które widać pomieszczenie wykonywania eksperymentów na pacjentach więzionych w kapsułach. Sfotografujcie to znalezisko.

Porozmawianie z Lorenzo w obozie Legend (Talk to Lorenzo back at the Legend's camp)

Wydostańcie się z placówki BioVida (najlepiej w dalszym ciągu bez wszczynania alarmów) i użyjcie szybkiej podróży żeby przenieść się do Patriotas Peak. Załączy się tam cut-scenka z nowego spotkania z Legendami.