Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Sztuczki zawodowców ze zniszczenia billboardów admirał Benitez i uratowania Felicii.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - to poboczna misja z regionu El Este. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie odnajdywać billboardy z podobizną Admirał Benitez i jak je niszczyć, a także jak uratować Felicię podczas sceny wymiany więźniów.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Lider Los Bandidos: Sergio - To bardzo cenna nagroda, dzięki której będziecie mogli wybierać Sergio do zaliczania misji Los Bandidos (opisaliśmy je w naszym przewodniku po grze). Pozwoli to Wam ukańczać więcej tego typu zadań oraz przystępować do tych misji Los Bandidos, które mają w wymaganiach więcej niż jednego lidera.

Porozmawianie z Gilberto (Talk to Gilberto)

Opisywanym zadaniem możecie zająć się od razu po pomyślnym przeprowadzeniu kapitana Diaza przez dżunglę w ramach Yarańskiej opowieści (pobocznej misji) Ogier pod przykrywką z regionu El Este - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Opisywanym zadaniem możecie zająć się od razu po pomyślnym przeprowadzeniu kapitana Diaza przez dżunglę w ramach Yarańskiej opowieści (pobocznej misji) Ogier pod przykrywką z regionu El Este.

Musicie powrócić do kryjówki rebeliantów w miasteczku Concepcion i porozmawiać ponownie z Gilberto.

Dotarcie do stacji radiowej Fernando Local Radio (Head to the Fernando Local Radio station)

Stacja radiowa Fernando Local Radio znajduje się w dość dużej odległości na zachód od miasteczka - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Stacja radiowa Fernando Local Radio znajduje się w dość dużej odległości na zachód od miasteczka. Jest ona na szczycie góry i rozpoznacie ją po znajdującej się tam wieży radiowej.

Wejdźcie do budynku. Możecie zignorować przebywające tu postacie i od razu rozejrzeć się za plakatami, które musicie zabrać ze sobą.

Dokonanie aktów wandalizmu na billboardach Admirał Benitez (Vandalize the Admiral Benitez billboards)

Nowy cel misji może okazać się dość problematyczny, bo gra nie zaznacza na mapie dokładnych lokalizacji billboardów z podobizną pani admirał - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Nowy cel misji może okazać się dość problematyczny, bo gra nie zaznacza na mapie dokładnych lokalizacji billboardów z podobizną pani admirał. Wszystkie billboardy będziecie musieli odnaleźć we własnym zakresie i podpowiedzią jak one wyglądają będzie otrzymane na telefon zdjęcie.

Powyższa mapa prezentuje miejsca odnajdywania billboardów - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Powyższa mapa prezentuje miejsca odnajdywania billboardów. Będziecie natrafiali na nie podróżując główną asfaltową drogą przez południowe obszary regionu El Este.

Za każdym razem gdy zlokalizujecie nowy billboard musicie zaliczyć wspinaczkę żeby do niego dotrzeć - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Za każdym razem gdy zlokalizujecie nowy billboard musicie zaliczyć wspinaczkę żeby do niego dotrzeć. Może ona zakładać np. skorzystanie z drabiny czy wdrapanie się po maszynie sąsiadującej z konstrukcją billboarda.

Niezależnie od okoliczności musicie za każdym razem ustawić się kilka centrymetrów przed billboardem i przytrzymać przycisk interakcji żeby dokonać aktu wandalizmu - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Niezależnie od okoliczności musicie za każdym razem ustawić się kilka centrymetrów przed billboardem i przytrzymać przycisk interakcji żeby dokonać aktu wandalizmu. Do zniszczenia są w sumie 3 billboardy.

Dotarcie do miejsca spotkania w Basilica de la Virgen (Head to the rendezvous point at Basilica de la Virgen)

Po tym jak dokonacie aktów wandalizmu przy 3 różnych billboardach zaczekajcie na komunikat przez radio i wyruszcie w stronę bazyliki - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak dokonacie aktów wandalizmu przy 3 różnych billboardach zaczekajcie na komunikat przez radio i wyruszcie w stronę bazyliki. Na miejscu załączy się cut-scenka, po której będziecie mogli przystąpić do wymiany jeńców.

Ochranianie Felicii (Defend Felicia)

Zgodnie z otrzymanym ostrzeżeniem musicie spodziewać się realnego zagrożenia ze strony snajperów okupujących górne balkoniki - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zgodnie z otrzymanym ostrzeżeniem musicie spodziewać się realnego zagrożenia ze strony snajperów okupujących górne balkoniki. Rozpoczną oni atakowanie bohaterów niedługo po rozpoczęciu procesu wymiany jeńców i jeśli chcecie możecie "wyprzedzić" ich ataki ostrzeliwując ich zanim oddadzą pierwsze strzały.

Niezależnie od tego w jakich okolicznościach rozpoczęły się walki unikajcie stosowania broni i gadżetów mogących doprowadzać do eksplozji i podpalania okolicy, bo w przeciwnym razie Felicii (kobiecie wymienianej za Diaza) może stać się krzywda i spadek jej paska zdrowia do 0% oznaczałby zawalenie mi - Far Cry 6: Sztuczki zawodowców (Tricks of the Trade) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Niezależnie od tego w jakich okolicznościach rozpoczęły się walki unikajcie stosowania broni i gadżetów mogących doprowadzać do eksplozji i podpalania okolicy, bo w przeciwnym razie Felicii (kobiecie wymienianej za Diaza) może stać się krzywda i spadek jej paska zdrowia do 0% oznaczałby zawalenie misji.

Po walkach podejdźcie do kobiety i przytrzymajcie przycisk interakcji żeby ją oswobodzić. Po krótkiej wymianie zdań misja zakończy się.