Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Precyzyjne uderzenie. Dowiecie się jak sabotować podstacje i budynek rafinerii McKay’a.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak sabotować podstacje, gdzie znaleźć komputer w rafinerii, jak zhakować panele kontrolne oraz jak zniszczyć główne urządzenie w rafinerii.

Porozmawianie z Mamuśką Szczęściarą (Talk to Lucky Mama)

Do operacji tej możecie przystąpić po ukończeniu głównego zadania Pułapka na turystów - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do operacji tej możecie przystąpić po ukończeniu głównego zadania Pułapka na turystów. Musicie spotkać się z Mamuśką Szczęściarą. Znajdziecie ją na górnych balkonikach pokazanej na obrazkach wieży - skorzystajcie z długiej drabiny żeby tam dotrzeć.

Zniszczenie podstacji produkcji trucizny (Destroy the poison production sub-stations)

Od Mamuśki Szczęściary otrzymacie zdjęcia: z mapą rurociągów, którymi przesyłana jest trucizna, a także z przykładową podstacją - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Od Mamuśki Szczęściary otrzymacie zdjęcia: z mapą rurociągów, którymi przesyłana jest trucizna, a także z przykładową podstacją. Nie musicie jednak tej mapy bardzo dokładnie analizować, ani martwić się o to, że będziecie musieli sabotować wszystkie ponumerowane na zdjęciu podstacje.

Plan działania jest prosty - podróżujcie wzdłuż rurociągu, który znajdziecie po zjechaniu na linie z wieży z Mamuśką - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Plan działania jest prosty - podróżujcie wzdłuż rurociągu, który znajdziecie po zjechaniu na linie z wieży z Mamuśką. Jeśli nie chcecie się zgubić, to najprościej jest biec po dużych rurach.

1 - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Rurociąg będzie Was doprowadzał do kolejnych podstacji i w każdej z nich trzeba przeprowadzić jakąś formę sabotażu - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Rurociąg będzie Was doprowadzał do kolejnych podstacji i w każdej z nich trzeba przeprowadzić jakąś formę sabotażu. Główne rodzaje sabotażu to:

  1. Wchodzenie w interakcję z przełącznikami (przykład na obrazku 1) - w przypadku większej lokacji wymagane może być znalezienie więcej niż 1 takiego obiektu.
  2. Niszczenie żółtych zbiorników z trucizną (przykład na obrazku 2) - możecie np. ostrzelać je z dowolnej broni palnej.

Eksplorujcie każdą podstację do momentu zniknięcia żółtego obszaru poszukiwań z radaru. Będzie to znak, że wykonaliście w niej wszystkie czynności powiązane z sabotażem.

Eliminowanie wszystkich przeciwników pilnujących każdej z podstacji nie jest obowiązkowe, choć może Wam ułatwić przeprowadzenie właściwego sabotażu - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Eliminowanie wszystkich przeciwników pilnujących każdej z podstacji nie jest obowiązkowe, choć może Wam ułatwić przeprowadzenie właściwego sabotażu.

Musicie kontynuować sabotowanie podstacji do momentu otrzymania kolejnego celu misji.

Dotarcie do zakładu chemicznego McKay'a (Reach McKay's chemical plant)

Zakład chemiczny La Joya Chemical Plant będzie finałową lokacją tego zadania i doprowadzi Was do niego rurociąg - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zakład chemiczny La Joya Chemical Plant będzie finałową lokacją tego zadania i doprowadzi Was do niego rurociąg. Z dala będziecie widzieli unoszące się nad zakładem czerwone opary.

Uzyskanie dostępu do komputera (Access the computer)

Zakład chemiczny jest dużą i pilnie strzeżoną lokacją - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zakład chemiczny jest dużą i pilnie strzeżoną lokacją. Wskazane jest eliminowanie tutejszych żołnierzy atakami z ukrycia, bo w przeciwnym razie możecie znaleźć się pod zmasowanym ostrzałem lub mogą pojawić się dodatkowi wrogowie.

Komputer znajdziecie w centralnej części fabryki, ale nie w głównym budynku, tylko w pokazanym na obrazku niebieskim biurze-kontenerze - to obszar ze zbiornikami i licznymi balkonikami.

Ochranianie komputera podczas hakowania systemu przez Yelenę (Protect the computer while Yelena hacks the refinery system)

Zadanie to zaliczycie bez żadnych przeszkód jeśli pozbyliście się już wcześniej okolicznych wrogów - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadanie to zaliczycie bez żadnych przeszkód jeśli pozbyliście się już wcześniej okolicznych wrogów. W przeciwnym razie spodziewajcie się tego, że mogą wyruszyć w Waszą stronę i śledźcie ich poczynania dzięki wskazaniom radaru.

Przejęcie paneli kontrolnych przy zbiornikach (Hijack the control panels on the basin platforms)

Do sabotowania są 4 panele i możecie docierać do nich w dowolnej kolejności - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do sabotowania są 4 panele i możecie docierać do nich w dowolnej kolejności. Po wejściu w interakcję z każdym z nich pozostańcie na chwilę w pobliżu żeby nie pozwolić żadnemu z nowo przybyłych wrogich żołnierzy na dotarcie do panelu i odwrócenie procedury przejęcia.

Spodziewajcie się tego, że podczas przeprowadzania sabotażu kolejnych paneli nad zakładem chemicznym pojawi się wrogi śmigłowiec - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Spodziewajcie się tego, że podczas przeprowadzania sabotażu kolejnych paneli nad zakładem chemicznym pojawi się wrogi śmigłowiec. Możecie starać się unikać go używając sprintu i niezniszczalnych zasłon, bądź też doprowadzić do jego zestrzelenia lub sabotowania (supremo Volta).

Zniszczenie urządzenia w fabryce (Destroy the Toxiflo Reactant Ultrafiltration Downstream Osmometer)

Pomimo skomplikowanej nazwy urządzenia założenia ostatniego celu misji nie są bardzo złożone - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Pomimo skomplikowanej nazwy urządzenia założenia ostatniego celu misji nie są bardzo złożone. Dotrzyjcie na początek do centralnego budynku zakładu chemicznego.

Waszym zadaniem jest odnajdywanie i niszczenie błyszczących zaworów - przykładowy pokazuje obrazek i zauważenie niektórych z nich może wymagać ustawienia się w nietypowej pozycji czy skorzystania z balkoników wewnątrz budynku.

Każda Wasza akcja będzie osłabiała procentowy pasek energii urządzenia (lewy górny róg ekranu) - Far Cry 6: Precyzyjne uderzenie (Surgical Strike) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Każda Wasza akcja będzie osłabiała procentowy pasek energii urządzenia (lewy górny róg ekranu). Po tym jak jego wartość spadnie do 1% ostrzelajcie główny zbiornik żeby dokończyć dzieło zniszczenia. Operacja po chwili zakończy się.